Kanallar kendiliğinden kayboluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
    Konu Sahibi
Kanallar kendiliğinden kayboluyor.
Arkadaşlar,benim samsung 46f6340 model tv de kanalları ayarlıyorum yalnız tv yi kapatıp açınca kanallar gidiyor,sebebi ne olabilir acaba?her akşam kanallarla uğraşmaktan gına geldi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Benzer iki modelde anakart sorunu tespiti yapmıştım ben bilgin olsun dahili uydu alıcılı modellerin kronik sorunu.Flasher yanıyor genelde tabi senin sorunu kesin tespiti için görülmesi gerekiyor :oke:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim,umarım öyle bişiy değildir:)
Edit:Tv de yazılım güncellemesi yaptım,sorun gitmiş gibi gözüküyor,tv yi bir kaçkez açıp kapattım,kanallar yerli yerinde kalmış bu sefer.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Misafir - 30129

Arcelik tv birzaman sora grundig oldu...kablolu yayından kontrat bitince uydu canak sistemine geçtik. Kanal güncellemesi yaptık kurduk izledik gece tv yi kasada kapattık. Sabah açtık fossoooo hiçbir kanal yok. Servisi aradik bir şey yok güncelleme sonrası düzelir kaptıran getirin 150 gaymada tl getirin geliken sonuç aynı nolcek şimdi bizim is arkadaslardan yardım lütfen.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arcelik tv birzaman sora grundig oldu...kablolu yayından kontrat bitince uydu canak sistemine geçtik. Kanal güncellemesi yaptık kurduk izledik gece tv yi kasada kapattık. Sabah açtık fossoooo hiçbir kanal yok. Servisi aradik bir şey yok güncelleme sonrası düzelir kaptıran getirin 150 gaymada tl getirin geliken sonuç aynı nolcek şimdi bizim is arkadaslardan yardım lütfen.
Arçelik tv nasıl bir zaman sonra grundig oldu ? Kullandığın cihazı sen yazda bi bakalım . Bir yerde eksik işlem yapmışsındır

mpsahin

Üye
benzer bir sorun yaşamıştım. Muhtemelen yazılım kaynaklı bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Yalnız ne yazık ki bu tarz sorunlar uzun vadede kanayan bir yara halini alıp insanı baya yoran başka sorunlar ortaya çıkarabiliyor.

Üst Alt