Samsung Advance S I9070 En Stabil Rom Ve Satatus Bar Paketi Xxlqe

Sponsorlu Bağlantılar

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
o kadar bilgim yok

gök-türk

Üye
Üstad i9070 advance 4.1.2 Hafıza Kartını dahili hafıza olarak göterme hakkında bilgin varmı ?

• Beğen
Tepkiler: muratena

ertanboyer

Üye
muratena kardeşim bu aralar hiç yeni çalışmaların çıkmıyor Alışmıştık yeni rom lara

ÇILGINÖMER

Üye
bende o dertten yanıyodum sureklı rom deiştiriyodum halıyle aklıma o soru geldı eskısı kalıyomu yada kalıntılar kalıyomu zarar verıyomu dıye hatta konu bıle açtım ama herhangı bı sorun olmuyo hersey sıfırlanıyo yenı rom yukleyıp format atınca
Bende şuan 4.1.2 cocore 8.0 kernelli rom yüklü ben bu romu yüklemek için romu indirip direk odinle atıyor muyuz? Yoksa cocore kernelli romu silip sonra mı odinle atıyoruz? Yani eski romu silmeden direk üstüne mi kuruyoruz? Cevap verirseniz sevinirim.

agoguzhan

agoguzhan

Üye
ÇILGIN ÖMER kardesım önce romu ındır sonra ODİN3v.1.87 İLE ROM,U YÜKLEMEDEN ÖNCE RECOVERY MODDA WİPE DALVİK/WİPE CACHE PARTİTİON/WİPE DATA FACTORY RESET bunları yap daha sonra odınle romu telefonuna kur dıer lınkler extra yuklemek ıstersen status barı felan degıstırıyo gerek yok dıyosan romu kur cocoreyı felan yukle bıde gps yı kullanıyosan ılk sayfadakı gappsıda recovery modda uptade ıle cwmyı yukselttıkten sonra ınstall from sd carddan gapps ı yukle bu kadar hadı kg. yalnız bu rom sadece galaxy advance ı9070 için senın telefon galaxy w gozukuyo aman dıkkat :)

ÇILGINÖMER

Üye
ÇILGIN ÖMER kardesım önce romu ındır sonra ODİN3v.1.87 İLE ROM,U YÜKLEMEDEN ÖNCE RECOVERY MODDA WİPE DALVİK/WİPE CACHE PARTİTİON/WİPE DATA FACTORY RESET bunları yap daha sonra odınle romu telefonuna kur dıer lınkler extra yuklemek ıstersen status barı felan degıstırıyo gerek yok dıyosan romu kur cocoreyı felan yukle bıde gps yı kullanıyosan ılk sayfadakı gappsıda recovery modda uptade ıle cwmyı yukselttıkten sonra ınstall from sd carddan gapps ı yukle bu kadar hadı kg. yalnız bu rom sadece galaxy advance ı9070 için senın telefon galaxy w gozukuyo aman dıkkat :)
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Wonder benim eski telefon. Şuanki gt-i9070 modeli. :)

sertacbalcik

sertacbalcik

Üye
Recovery Modda Efs Hatası Ve Mobil Ağ Yok Hatası Yardım
Arkadaşlar S3 modeli için bu hata çözümü var ancak ben i9070 s advence modeli için bi çözüm bulamadım şuanda telefona 2.3.6 dan başka rom çalıştıramıyorum recovery modda ve odinde yükleme yapıyor ancak dil seçiminden öteye gitmiyor setup.winzard hatası gapps hatası gibi hatalar veriyor recovery modda efsyi formatladığım halde düzelmedi ve benim hattımdan başka hattı kabul etmiyor emk da imei eşleşmiş görünüyor işin içinden çıkamadım bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz tavsiyelerinizi bekliyorum aklıma birde s advance kullanan birinin efs sini yüklersem sorun düzelebilir gb geldi önerilerinizi ve çözümlerinizi bekliyorum...

şimdiden teşekkür ederim...

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
mrb ertan s3mini aldım o yüzden artık romlar ilgimi çekmiyor;)

RaMMs_46

Üye
CoCore E-6-2 Cwm Yükledim Xxlq Roma Konum Göstermede Sorun oldu Gapps Flaşladım İyi Gzl Gayet Memnunum Ama Google ara Yapamıyorum Açılmıyor Sizde de Bu Tür Sorun oluştumu Ayrıca Rom Ve Öneriniz için TeşşkürlerMrhb Arkadaşlar Xxlqe Konum Sorununu Gappss FlaşLamadan halloldu CoCore-E-7.2-TWRP Flaşladıktan Sonra Konum Sorunu Olmadı Bilginize Tşkrler :D

alperen 8181

Üye
Güzel tema varsa önerir misin telefonu daha renkli kılmak için felan bildiğiniz yenilikler varsa söyler misiniz

anıl çetin

Üye
çoğu link çalışmıyor

Üst Alt