Note 5 Mikrofon Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 Mikrofon Sorunu
Arkadaşlar benim note 5 in mikrofonu ya tıkandı yada patladı biri ile konuşurken karşıya ses çok az gidiyor. Ve ne dediğimi anlamıyorlar. Ancak konuşurken hoparlöre aldığım zaman ses iyi gidiyor. Ahize ile hoparlör un mikrofonları farklı sanırım. Benim sorum şimdi Ahize ile konuşurken hoparlör ile konuştuğum mikrofonu nasıl kullanabilirim?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Toz vs Kaçmş Olabilir

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Patlamış olsa sesin hiç gitmemesi gerekmez mi?

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Sesim gidiyor ancak yok denecek kadar az gidiyor. Mikrofonun olduğu yeri temizlemeye çalıştım hatta hava falan tuttum ancak bişey değişmedi. Telefoncular da bu telefonu açmaya korkuyor o yüzden tamir etmeye yanasmiyorlar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Servisine niye vermiyorsun? Mikrofon kanalları tıkanmıştır daha önce bu sebeple verdim 1 günde geri verdiler telefonu

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Servisine niye vermiyorsun? Mikrofon kanalları tıkanmıştır daha önce bu sebeple verdim 1 günde geri verdiler telefonu
Ben bulunduğum yerde servise göndersem en erken 3 hafta sonra geliyor telefon.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Olsun dışarıda yaptırsan zaten garantisi bozulacak. Serviste özel fırınları var ısıtıp açıyorlar telefonu, dışarıda ekranı filan kırabilirler açarken

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

todasangel

Üye
Aynı sıkıntı bendede mevcut. Sıkıntı neymiş nasıl çözdünüz.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ne olursa olsun Yetkili teknik servise Gönderin. Sonradan pişman olmayın :oke:

Misafir - 665017

Bu sıkıntıyı cozen yok mu? Üst mikrofonda aynı sorunu yaşıyorum. Ses inanilmaz az gidiyor.. ığne soksam zarar görecek mikrofon nasıl temizlenir acep.. açmaya herkes korkuyor napcaz garanti de yok....

Üst Alt