Lenovo Vibe P1 Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

winsoft

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Vibe P1 Sorunu
Merhaba Lenovo Vibe P1 (p1a42) cihazımın telefonlar konuşurken karşıdan gelen kişinin sesi az geliyor ahizeyi değiştim fakat sorun hala devam ediyor ses sonda temizliğini de yaptım ve telefonu da yeni formatladım ne yapmam gerekiyor?

arslan3332

arslan3332

Üye
önce sorunun yazılımdan mı donanımdan mı olduğunu tespit edip son çare cihaza işlem yaptırsaydınız daha iyi olurdu şuan yapacağın eski sürüm stabil rom veya stabil custom rom atmak root içinde tercihin magisk manager olsun

winsoft

Üye
    Konu Sahibi
önce sorunun yazılımdan mı donanımdan mı olduğunu tespit edip son çare cihaza işlem yaptırsaydınız daha iyi olurdu şuan yapacağın eski sürüm stabil rom veya stabil custom rom atmak root içinde tercihin magisk manager olsun
Cihazın android sürümü 6 root değil de rom atıp sürümünü düşürebilirim fakat sorun şu işe yarar mı?

arslan3332

arslan3332

Üye
Stabil yani kararlı sorunsuz rom atarsanız işe yarayacaktır root konusunda magisk dememim sebebi içerisinde işinize yarayacak gerek ahize gerekse aramalarla ilgili birçok modül bulunması

• Beğen
Tepkiler: winsoft

winsoft

Üye
    Konu Sahibi
Stabil yani kararlı sorunsuz rom atarsanız işe yarayacaktır root konusunda magisk dememim sebebi içerisinde işinize yarayacak gerek ahize gerekse aramalarla ilgili birçok modül bulunması
Deneyeceğim uygun olduğumda telefona karşı hevesim aşırı düştü yine de teşekkür ederim

piyanistkadir21

piyanistkadir21

Üye
Telefon ahizesinin üstündeki plastik ızgarayı, çakmak ateşiyle ısıttığınız ince uçlu bir iğne yardımıyla genişletin, ama bunu yaparken iğneyi çok fazla derine batırmadan hafifçe uygulayın ses bariz bir şekilde artıyor.