Türknet Geçtim İyimi Kötümü Ettim-Müşteri Hizmetleri sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Türknet Geçtim İyimi Kötümü Ettim-Müşteri Hizmetleri sorunu
Türknete kayıt olurken siz ve ben 1 ay ÜCRETSİZ İnternet kullanmak için verecegınız kod----APE63HG31PRE

Türktelekom üyesi iken internete 65TL ev telefonunada 40TL veriyordum kendi kullanımım ve çocukların oyun vsss kullanımı sonrası 3 günde AKK sınırı doldugundan ınternet kullanımı özellikle vıdeo kullanımı işkence idi dedimki sonuçta ha türktelekom ha türknet altyapı aynı neden türktelekoma fazla para vereyimde eşşek hızında internet kullanayım dedim

İnternet ve ev telefonu 65TL üstelik AKK yok sözleşme yok cayma bedeli yok dedik ve Türknete geçtik

1.Evrak işleri ile sıkıntı yasamadım
2.Ev telefonu kapanmadan geçiş saglandı

MH--Müşteri Hizmetleri

Bu aşamada yasadıgım sıkıntı şu oldu

3.Bir gün içinde İnternetim kesildi aynı günde bana kullanıcı bilgilerim gönderildi girin kullanın denildi sıkıntı burda gerçekleşti gerekli yerlere girdim ikinci bir ayar kısmı varmış orda hata yapıyormuşum düzgün girsem kullanmaya aynı gün içersinde başlayacagım bu sıkıntıdan tam 10 gün internetsiz kaldım ve hatayı kendim çözdüm yine ( burda hata bende gözükebilir ama HERKES bu ayarları yapamaz bilemez türktelekomda otomatik yapılmıştı başka bir pakettede MH ile telefonda beraber yapmıştık )

Burda MH ulaştım yanılmıyorsam cumartesi idi dedim böyleyken böyle tamam pazartesi arayın beraber yapalım dedi pazartesi aradık ulaşabilirsen tabi numaramı nasıl ayarladılarsa otomatik bilgisayar çıkıyor ve yine otomatik cevap türknet sitesinden online ulaş diyor şimdi internet yok nasıl ulaşacagım bu şekilde 10 gün internetsiz kaldık telefon internetinden uygulamaya girip baglanamadıgımı yazdım cevap yok bu 10 günlük sürede sadece bir kere yazabildim şikayetimi başkada yazamıyorsun kabul etmiyor baktım cevap yok şikayet var com sitesine yazdım anında cevap geldı uygulama üzerinden yazdıgım sorunlara cevap verilmiyor bakılmıyor şikayet var com üzerinden yaptıgımda anında cevap geldi 10 gündür ugraş dur MH ulaşabılsem karşılıklı konuşup nerde hata yapılmış bulacagız ve aynı gün interneti kullanacagım

Aslında kesinti olmadan aynı gün geçiş yapıyorsunuz kesinti kısmı yeni kullanıcı bılgılerını gırene kadar

MH ulaşamamak gerçekten sıkıntı 10 dk iş için 10 gün internetsiz kaldım

Kendi çapımda kullanımıma bakarak iyimi ettim geçmekle iyi ettim aynı altyapıyı kullandıktan sonra fazla para vermenin anlamı yok üstelik AKK yok sözleşme yok cayma bedeli yok

Son düzenleme:

Symbianist

Symbianist

Üye
Ben de ttnet teyim uzun zamandır. 1 aya kadar taahhüt bitiyor. Turknet e gecmeyi düşünüyorum. Sizin de deneyimlediginiz gibi turknet in em büyük sorunu müşteri hizmetleriymis. Araştırmalarımda aynı sorundan çoğu insanın muzdarip olduğunu gördüm.

Yok mu ttnet dışında adam akıllı taahhütsüz bir sağlayıcı acaba

denizzzceelık

denizzzceelık

Üye
Ben de ttnet teyim uzun zamandır. 1 aya kadar taahhüt bitiyor. Turknet e gecmeyi düşünüyorum. Sizin de deneyimlediginiz gibi turknet in em büyük sorunu müşteri hizmetleriymis. Araştırmalarımda aynı sorundan çoğu insanın muzdarip olduğunu gördüm.

Yok mu ttnet dışında adam akıllı taahhütsüz bir sağlayıcı acaba
Alt yapından sorun yoksa güzel baya sorunlu olmuyor alt yapına bağlı.
yoksa ben kullanıoyorum cok gule tavsıye ederım ;)
Merhabalar
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor.
Öğrenciyim yardım ederseniz sevinirim  
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsiniz.
Davet kodu: AWG46BR32WES
Bağlantı: #turknet #sınırsıznet #bedavanet #ttnet

Üst Alt