OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
Uzun kullanım olarak durum ne sizde? Bi sıkıntı arıza bir şey oldu mu?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Uzun kullanım olarak durum ne sizde? Bi sıkıntı arıza bir şey oldu mu?
OnePlus 5 ile ilgili mi ? Cihazı alalı tam 1 sene oldu. Hiçbir sıkıntı sorun yaşamadım. Birçok ROM denemesi de yaptım.
Sadece bu cihazın yan tarafında yer alan ses tuşu ( sessiz titreşim vs için kullanılan tuş ) ilk ay üzeri biraz soyuldu. Oysaki o tuşu hiçbir zaman kullanmadım hep sabit duruyordu ama kendi kendine o tuşun üst katmanı soyuldu. Onun haricinde gayet sağlam ve sorunsuz bir cihaz memnunum.

xyunusx666

Üye
ustalar telefon rootlu ve bootloader kilidi açık fakat oreo ya güncelleyemedim .
manuel indirip twrp ile de olmadı
twrp yi kaldırdım yine olmadı
bir bilginiz varmı acaba
Hocam TOOL ALL IN ONE isimli programı indir ardından telefon içerisinden güncellemeyide indir. Güncellemeden önce telefonu pcye bağla bu programı başlat ve recovery kısmından stock recoveryi seç ve yükle telefon yeninden açılacak. Daha sonra indirdiğin güncellemeyi normal bir şekilde yükle sorunsuz yüklendiğini göreceksin. Telefonda tek fark root gimiş olacak onuda yeniden yükleyeceksin.

Ozkanim

Üye
Buğra kardeş op 6t ye lineage os kurmayı denedim. Son aşama olarak Google gapps ı twrp ile flaslarken cihaz bootloaderda kilitlendi. Herşeyi tam yaptım ama iki defa başıma bu geldi. Lütfen yardim
Merhaba Buğra kardeşim ben one plus 6t ye lineage os yuklemek istedim tüm işlemleri başarıyla gerçekleştirdim fakat son aşama olan Google gaposig flash ederken telefon bootloader da takılı kalıyor 3 defa bu oldu sıkıntı nedir acaba yardım edin lütfen

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Buğra kardeş op 6t ye lineage os kurmayı denedim. Son aşama olarak Google gapps ı twrp ile flaslarken cihaz bootloaderda kilitlendi. Herşeyi tam yaptım ama iki defa başıma bu geldi. Lütfen yardim
Merhaba Buğra kardeşim ben one plus 6t ye lineage os yuklemek istedim tüm işlemleri başarıyla gerçekleştirdim fakat son aşama olan Google gaposig flash ederken telefon bootloader da takılı kalıyor 3 defa bu oldu sıkıntı nedir acaba yardım edin lütfen
opengapps sitesinden arm64 için android 8.1 veya 9 hangi sürüm içinse onun pico gapps paketini indirin. yanlış paketi flaşlıyor olabilirsiniz.

Ozkanim

Üye
Bende aynısını yaptım sorun ne olabilir
Hem yanlış yükleme yapmış olsam bile böyle bir çökme yapmaması gerekir önceki tecrübelerime gore

Üst Alt