Tavsiye Tabletlerin donanımları değiştirilebilir mi? (ram,kamera vs.)

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Acaba batarya değiştirilebilir mi merak ediyorum :hmmm

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Madem Yapabiliyorum Diyorsun Niçin Konu Açtın ?
Herkesin Düşüncesini Hiçe Sayar Gibi Niçin Davranıyorsun ?
Şunuda Söyleyim Herkezin Düşunce Özgürlüğü Var Önyargılı Yaklamamanı Tavsiye Ederim

Öncelikle sakin olmanı öneriyorum tartışma çıkarmak istemeyiz öyle değil mi?

Şimdi konuya dönelim. Yanlış anlaşılmak istemem, kamera takılıp çıkartılabiliniyor dedim bu konuyu açmamdaki amaç yaptığımı göstermek değil sonucta aynı parçaları takıp çıkarıyoruz. Farklı parçalar taktığımda çalışıp çalışmayacağını öğrenmek için bu konuyu açtım. Farkındaysan da yapılabilir gibi duruyor dedim kesinlikle yapılır ya da ben yaparım çalışır demedim :) yanlış anlaşılmak istemem.

Ayrıca kimsenin düşüncesini hiçe sayacak önyargılı bir davranış gösterdiğimi düşünmüyorum sen kendi fikrini dile getirmişsin ben de kendi fikrimi ve fikirlerimizin zıt oluşu düşünceleri hiçe saymak değildir. Yine de sorun çıkarmak istemem hatalı bir davranışım olduğunu düşünüyorsan özür dilerim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca konuyu amacından saptırmamak adına pm'den konuşabiliriz ;)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ayrıca konuyu amacından saptırmamak adına pm'den konuşabiliriz ;)

Biran Sinirlendiğim İçin Bende Özür Dilerim Konuda Amacım Tartışma Çıkarmak Değildi Olanları Doğru Ve Güzel Bir Biçimde Anlatmak Dilerim Diğer Üyelerde Sorunlarına Yardımcı Olur Bu Konu Diye Umuyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Preloader

Misafir - 729475

boş olan slot ram slotu üserindeki ramdan bir tane daha bulursan ramini yükseltebilirsin diğerlerini bilemiyeceğim..hatta you tube de videosu var değiştirilişi yapılırken..ararsan bulursun
Bilgisayar dünyasında konuya hakim olduktan sonra yapamayacagın hiç bir şey yok. Her şeyi yapabilirsin...
Arkadaşım bence sen hiç uğraşma bozarsın sonra elinde kalır

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt