Duyuru Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)

Sponsorlu Bağlantılar

2625641

Kapalı Hesap
Uzunca yıllar önce takıldığım forumda mükemmel değişiklikler yaşanmış anladığım kadarıyla. Harikasınız :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
Kaç gündür boşa konuşuyoruz sanki :hmmm
" ilgileniyoruz " demek çok mu zor...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Adminimiz konu ile ilgilenmektedir. Kaldı ki birde sosyal hayatımız da vardır, zamanımız oldukça ilgilenmekteyiz. Sorun anlaşılmış olup ilgilenilmektedir.
Tamam teşekkürler. İnşallah sorun çözülür.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Tamam teşekkürler. İnşallah sorun çözülür.
Sonunda foruma girebildim :)
Giriş düğmesine basılı tutup yeni sekmede aç yaptım oldu :)
Koyu temada deneyebilir misiniz? Sağ üstte lamba simgesine tıklayarak koyu tema (gece görünümü) geçebiliyorsunuz.
Evet hocam sonunda foruma girdim ve girişten sonra dark temayı aktif ettim çok akıcı sörf yapıyorum forumda inşallah sorun tamamen çözülür, teşekkürler...

Cadillac34

Üye
Bende girebildim şuan ama koyu tema kullanmıyorum. Tabii biraz yavaş yüklüyor ama önceki 10-15 saniye sayfayı gecikmeli yüklüyor.
Forum anasayfasında sorun var. Konularda ve portal sayfasında sorun yok.

PALA.

PALA.

Üye
Bende girebildim şuan ama koyu tema kullanmıyorum. Tabii biraz yavaş yüklüyor ama önceki 10-15 saniye sayfayı gecikmeli yüklüyor.
Forum anasayfasında sorun var. Konularda ve portal sayfasında sorun yok.
Hocam yukarıda bahsettiğim gibi giriş yapınca sorun yok ama çıkış yaptımı siteye girilmiyor :hmmm

@Ozan Hocam symbian için reklamlardan arınmış sade bir tasarım sunma imkanınız varsa çok makbule geçer.
Özellikle karanlık modda bazı reklamlar olmadığından sanırım çok daha hızlı sörf yapılıyor. Teşekkürler...
@Ozan hocam sorun çözüldü çok randımanlı çalışıyor şimdi teşekkürler :)
Şimdi yine tekrarladı ve oturum kapanmıyor :alsana: biraz daha sabırla beklemekte fayda var hızlanma oldu bu iyi

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Beyaz tema çalışmıyor ve sayfa üstünde öylece kalıyor. Mecburen koyu tema kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Beyaz tema çalışmıyor ve sayfa üstünde öylece kalıyor. Mecburen koyu tema kullanıyorum.
Gece modu felan olmasa da olur, forumun symbian için sade ve hızlı bir hale getirilmesi bizim için yeterli...

• Beğen

Cadillac34

Üye
PALA.

PALA.

Üye
@Cadillac34 hocam ben gece temasını kullanmadan da giriyorum ama forumdan çıkamama gibi bir durum var, alıntı yaparken de sorun yaşıyorum :hmmm
Sabırla bekliyelim biraz daha bakalım, hayırlısı...

• Beğen

Cadillac34

Üye
@Cadillac34 hocam ben gece temasını kullanmadan da giriyorum ama forumdan çıkamama gibi bir durum var, alıntı yaparken de sorun yaşıyorum :hmmm
Sabırla bekliyelim biraz daha bakalım, hayırlısı...
Aslında gece teması hoşuma gitmiyor. Beyaz temaya çok alışkın olduğum için gece teması tuhaf geliyor. Seninle durumlarımız farklı ve ben tümü ile kullanamıyorum.

PALA.

PALA.

Üye
@Cadillac34 Hocam siz giriş düğmesinin üzerine basılı tutup yeni sekmede açmayı denediniz mi ?
Giriş yapmayınca benim durumda aynı ve bunu önceki meşazımda belirttim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Genc007 java opera mini 4.2 de dark tema gayet ıyi çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@sinan yüksel birkaç deneme de sayfa açılmadı . Daha sonra her zaman ki gibi açıldı fakat üye girişi yapamadım . Üye giriş sayfası açılmıyordu fakat bir sonraki denememde açıldı . Ilginç.
Bildirimler bende aktif çalışıyor .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve PALA.

Cadillac34

Üye
Symbianda ayrı sıkıntı yaşıyorum, yukarıdaki görsel bilgisayara aittir bildirimler felan yok :hmmm
Bildirimler bende de gözükmüyor. Ramazan 2018 kategorisi eklendiği için olsa gerek. Ve mobilde de gözükmüyor. Ayrıca beyaz tema sorunu çözüldü mü?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Baydırman ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve Baydırman
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Sitemizin sağ üstündeki "ampül" simgesine tıklarsanız (bildirim ve mesaj simgesinin yanındaki) site koyu tema ile size hizmet verecektir koyu seviyorsanız.
Merhaba Xenforo 2 çıkmış abi siteyi ona uygun hale getirme imkanın varmı acaba şu anda çoğu site bu yazılımı kullanıyor ben sadece öneride bulundumda :) siteyi daha güzel yapar bence

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Merhaba Xenforo 2 çıkmış abi siteyi ona uygun hale getirme imkanın varmı acaba şu anda çoğu site bu yazılımı kullanıyor ben sadece öneride bulundumda :) siteyi daha güzel yapar bence
Aslında 2.1 sürümde oldukça gelişen yenilikler gelecek ancak teknik anlamda iyileşirken, şu anda alıştığımız yönetme kabiliyeti ve özel görünüm tasarımlarımızdan fedakarlık vermek gerektiği için, yakın planda geçiş düşünmüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, TheNightMare. ve Buğra