İphone 5 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 alınır mı ?
note 4 ümün ekranı kırıldı şuan parçaları toplasan 350 tl zor ediyor satsam da iphone 5 alsam instagram whatsapp bide clash royale sorunsuz açar mı ?çünkü ios 10 dan sonrasını desteklemiyormuş 64 bit meselesisinden dolayı idarelik bişey olsun istiyorum bi kaç ay idare etsin sonra lg g5 alıcam b&o modülüyle birlikte

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İdarelik olur

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ailemden birinde iphone 5 var ve dediğin her şeyi kullanabiliyorsun. Fotoğraf atmamı istersen ekran görüntüsü atayım.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
peki dediğim uygulamalar yüklenir mi
Kullanırsın clash royal çok çok nadir takılabilir dediğim gibi idare edersin işte
Sonraki tercihin g5 olmasın bana sorarsan g serisinde çok fazla kronik sorun var başına bela olabilir

Sekonet

Sekonet

Üye
2 hafta öncesine kadarr kullanıyordum her işimi gördü

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Kullanırsın clash royal çok çok nadir takılabilir dediğim gibi idare edersin işte
Sonraki tercihin g5 olmasın bana sorarsan g serisinde çok fazla kronik sorun var başına bela olabilir
valla hocam g serisine bakmamın sebebi ıps ekran kullanması samsung amoled kullandığı için çok pahalı ekranı note 4 üm kırıldı 800-650 arası fiyat çektiler lg g5 in ekranı 200 liraya mal edebiliyorum kendim takarım zatende anakartla ilgili kronik sorunu olmadıktan sonra benim için sorun yok samsunglarında bir çok kronik sorunu mevcut
2 hafta öncesine kadarr kullanıyordum her işimi gördü
oyunlarda sıkıntı yaşamadınız değil mi birde android kullanan birisiyim yıllardır ios cihaz da kullanmak isterim beni sıkarmı yani ios android kadar serbest değil aldığımda direk jailbreak yapmayı düşünüyorumda bana eksisi ne olur iphone ların

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
valla hocam g serisine bakmamın sebebi ıps ekran kullanması samsung amoled kullandığı için çok pahalı ekranı note 4 üm kırıldı 800-650 arası fiyat çektiler lg g5 in ekranı 200 liraya mal edebiliyorum kendim takarım zatende anakartla ilgili kronik sorunu olmadıktan sonra benim için sorun yok samsunglarında bir çok kronik sorunu mevcut

oyunlarda sıkıntı yaşamadınız değil mi birde android kullanan birisiyim yıllardır ios cihaz da kullanmak isterim beni sıkarmı yani ios android kadar serbest değil aldığımda direk jailbreak yapmayı düşünüyorumda bana eksisi ne olur iphone ların
Jailbreak ile çok tweak kullanırsan oyunlar kasar zaten oyunları zor açan bir cihaz kendisi düz kullanıcı olarak anca kullanırsın i5 i
Lg anakart sorunlarıyla meşhurdur ve amoled şarj görüntü kalitesi olarak tellerde ipsden iyidid

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak ile çok tweak kullanırsan oyunlar kasar zaten oyunları zor açan bir cihaz kendisi düz kullanıcı olarak anca kullanırsın i5 i
Lg anakart sorunlarıyla meşhurdur ve amoled şarj görüntü kalitesi olarak tellerde ipsden iyidid
valla hacı sana şöyle diyim yemişim ekran kalitesini isterse 144 p olsun lcd veya ıps olsun kırıldığında bozulduğunda daha ucuz ıps ile lcd benim bu note 4 ü ikinci kez yaptırmıştım ekranı bi 450 yedi dolar yükselmeden önce bide tutup 800 lira mı vereyim kıçı kırık note 4 için yemişim görüntü kalitesini bozulunca ucuz olsun diye bakıyorum yedek parçası onun için iphone ve lg şu an favorim anakart problemide biraz şans işi gibi araştırdığım kadarıyla he problem olduğunda telefon garantiliyse değiştiriyolar hiç sıkıntı değil iphone a da gelirsek tweak kullanmam jailbreak in tek sebebi file manager ve ücretsiz uygulama muhabbeti cydia ile her şey ücretsiz değil tabi ki de ama ben bi şekilde hallederim ücretsiz uygulama muhabbetini

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
vedat1966

vedat1966

Üye
Kişiye göre değişir tabi de Ben, ios kullanmayı sevemedim. Varsa tanıdık birinden alıp biraz kurcalayın. Kararınızı öyle verin.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Kişiye göre değişir tabi de Ben, ios kullanmayı sevemedim. Varsa tanıdık birinden alıp biraz kurcalayın. Kararınızı öyle verin.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
valla hacı abi para çıkartamadım kendime şuan iphone 5 bile hayal benim için iphone 3gs alıcam :D 100 liraya buldum 32 gb bebeğim :D note 4 ten düştüğüm durumlara bak

• Beğen
Tepkiler: vedat1966
sefaseff

sefaseff

Üye
Selam. Iphone 5 önermem. Güncel olarak kalmayan bir telefon olmaya başladı artık. En sonu 6 şu an kullanılabilen. Androidden devam etmenizi öneririm :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Düzgün bir android cihazda her türlü isini görür. iPhone 5 in miladı çoktan doldu ve aldığın zaman çoğu uygulamada sorun yaşayabilirsin. O yüzden giriş seviyesi bir android cihaz sana rahatlıkla yetecektir.

Üst Alt