asus zenpad C7.0 Z170CG telefon özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

bandit_tr

bandit_tr

Üye
Hangi aşamayı hızlı geçtim ben baktım anlayamadım. Benim tabletimde de recovery 12.26.4.57, sürüm 12.26.4.69. İnanmazsınız diye onunda videosunu çektim. İnsanlık namına yardımcı olalım hayır dua alalım diye çıktığımız bu yolda gördüğümüz muamelelerden dolayı ben artık pes ettim. Neredeyse oğlum yaşındaki insanlar tarafından yalancı olduk üç kağıtcı olduk...Bu konu uzadıkça daha çok hakaret duyacağız galiba. Bu nedenle konu hakkında artık benim verebileceklerim bu kadar. Mesajlara cevap vermeyeceğimi bilmenizi isterim. Sağlıcakla kalın.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

OBLIVION007

Üye
Hangi aşamayı hızlı geçtim ben baktım anlayamadım. Benim tabletimde de recovery 12.26.4.57, sürüm 12.26.4.69. İnanmazsınız diye onunda videosunu çektim. İnsanlık namına yardımcı olalım hayır dua alalım diye çıktığımız bu yolda gördüğümüz muamelelerden dolayı ben artık pes ettim. Neredeyse oğlum yaşındaki insanlar tarafından yalancı olduk üç kağıtcı olduk...Bu konu uzadıkça daha çok hakaret duyacağız galiba. Bu nedenle konu hakkında artık benim verebileceklerim bu kadar. Mesajlara cevap vermeyeceğimi bilmenizi isterim. Sağlıcakla kalın.
kardeşim ben kimseye hakaret veya kötü söylemde bulunmadım, beni diğer arkadaşlarla karıştırma lütfen, sadece bu yöntemin benim tarafımda başarısız olduğunu dile getirdim, sen yapmışsın eyvallah bizde olmuyor sağlık olsun, Hayırlı Günler :)

kocaman1321

Üye
Fw fail hatası mağdurlarındanım :D

Son düzenleme:

faniii34

Üye
videodaki gib yapsanızda şebeke gelmıyor baseband unkown geçersiz yani sadece arama butonu gorunuyor system yüklemekle iş bitmiyor yani