Tüm Çin Malı Ve Korea Malı Replika Cep Telefonu Tamiri Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elektrosatis

elektrosatis

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar;
bursadan yazıyorum elimde çakma note4 var ekrana görüntü gelmiyor ama cep telefonu çalışıyor.
tamiri kaça olur acaba
tşkler

Telefonu kontrol etmeden fiyat verilmemektedir. eger tamiri mumkunse tamir icin fiyat verılır dılersenız yapılır istemezsenızde geri iade edilir.

kertikvadisi

Üye
MERHABALAR iphone 6s mtk6582 replika cihazımın power tuşuna bastığımda select boot mode diye bir ekranla karşılaşıyorum
siyah ekranda beyaz yazılarla şöyle bir menü çıkıyor
recovery mode
fastboot mode
normal boot

olmak üzere 3 seçenek çıkıyor karşıma bunların kaşısında sürekli hareket eden bir ok işareti var ses açma kapama tuşları çalışmıyor telefonu sadece kapatıp açabiliyorum. power ve ses - tuşuna basarak açtığımda elma logosu gelip çince factory moduna gelebiliyorum her ne yaptıysam yine cihazım select boot moduna dönüyor yapabilme şansınız varmı?

yııgıt

Üye
A.S iyi akşamlar benim acilen telefon yaptırmam lazım telefonum KORE NOTE 3 iç ekran kırıldı. yere düştü hem kırıldı hemde ekran sürekli karma karışık yardım ederseniz tşk...

salbay1

Üye
İphone 6plus hatalı rom sonucu çöktü açılmıyor. Telefon bilgileri mevcut.Orjinal romu bulamıyorum.Rom yüklenebilir mi?Fiyat nedir?

orko16

Üye
Merhaba bende replika samsung s4 cam kırık ve replika iphone 5 ekrana dokununca kapanıyor iki tane telefon var. bunların tamiri ne tutar? ve adres verirseniz kendim gelip tamirini yaptıracağım. saygılar.

fisnelivodka

fisnelivodka

Üye
Elimde Samsung S8 Replika Var Ekran Catladi Ve Ekranın İçinde Siyah Kabarcıklar Oluştu Bastırınca Oynuyor Hatta Ne Kadara Degistirirsiniz

URUNLERINIZI KARGO ILE GONDEREBILIRSINIZ

ISTANBUL EMINONUNDE TAMIRCIMIZ MEVCUTTUR HER TURLU ARIZA TAMIRI YAPILIR

KOREA MALI CEP TELEFONLARIDA MEVCUTTUR HER MARKA MODEL VARDIR

s3mini
s3 i9300
note 2
note 3
samsung s4
samsung s4 mini

iphone 6 yeni ürün birebir tamamen orjinal boyuttur.
iphone 5
her marka model mevcuttur.[/QUOTE]
Elimde Samsung S8 Replika Var Ekran Catladi Ve İçinde Siyah Balon Gibi Kabarcıklar Oluştu Bastırınca Oynuyor Ne Kadara Degistirirsiniz

tanercebil

Üye
merhaba elimde kore mali mtk 6582 kore mali 5.7 inç note 4 var ekran kirik . fiyat ne olur?

Yusuf kms

Üye
replika iphone 7 plus elmada kalıyor bide bataryası yok nekadar masraf çıkar

realrealrealman

Üye
s.a. elimde replika s7 edge ve s8 edge var. s8 edge ekranı kırık. s7 edge tacı bozuldu. bazı bölgeleri hissetmiyor. bu telefonlardan birini tamir edebilirmisin? pm den cevap atarsan sevinirim. kolay gelsin.

g_14387

Samsung Galaxy s8 ekran kirik dokunmatigi Basiyor Kaça Tamir Olur? Bonboneli ekran

Buğra

Buğra

Admin
Konu sahibi foruma 2016 yılından bu yana giriş yapmadığı için konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt