Ev Satın Almak İçin Hangi Yollara Başvurmam Lazım Fikri Olan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Ev Satın Almak İçin Hangi Yollara Başvurmam Lazım Fikri Olan Var mı?
Merhaba arkadaşlar 30 bin tlm var biliyorum çok az ama eve ihtiyacım var nasıl bir yol çizmeliyim? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar var mı? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

rear2011

rear2011

Üye
Merhaba arkadaşlar 30 bin tlm var biliyorum çok az ama eve ihtiyacım var nasıl bir yol çizmeliyim? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar var mı? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Faize bulaşmadan istersen
Şu kadınların altın günü gibi bir sitem var. Yani çalışma bedeli ve taksitleri ödüyosun kurada sana çıkarsa evini alabiliyorsun bu ? evim şirketleri var.
Günümüzün en çok tercih edilen sistemidirsistemidir, FAİZ yok fazla fazla para ödemek yok, sistemin içeriğini ofislerine gidip bilgi alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve one_useR_0007
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tek ve geçerli yol çalışarak para biriktirmek ve paranın yeteceği sana güzel gelen evi almaktır.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, Symbianist ve one_useR_0007
bilişimcii

bilişimcii

Üye
30 bin liraya evin bir odasını alırsınız. bir 60 daha koyarsanız üzerine güzel bir ev alma şansınız olur diye düşünüyorum :)

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Faize bulaşmadan istersen
Şu kadınların altın günü gibi bir sitem var. Yani çalışma bedeli ve taksitleri ödüyosun kurada sana çıkarsa evini alabiliyorsun bu ? evim şirketleri var.
Günümüzün en çok tercih edilen sistemidirsistemidir, FAİZ yok fazla fazla para ödemek yok, sistemin içeriğini ofislerine gidip bilgi alabilirsin.
Eminevimden bahsediyorsunuz herhalde evet araştırdım çok cazip geldi.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kooperatif tarzı bir yerde olabilir

• Beğen
Tepkiler: rear2011

kenana21

Üye
evi hangi şehirden alıcaksın ama