W10 GÜNCELLEME

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
W10 GÜNCELLEME
arkadaşlar merhaba asus laptop aldım ve güncellemeleri yapıyorum
son olarak Windows 10 sürüm 1803 özellik güncelleştirmesi kaldı
bunu yapmaya çalıştığımda "Güncelleştirmeler yüklemeye hazırlanıyor 80%" burda kalıyor
devamı gelmiyor iki üç gündür deniyorum %80 e gelip kalıyor ilerlemiyor
yardımcı olursanız sevinirim
edit : konu yanlış yerdeyse özür dileyerek adminlerimden rica ediyorum doğru yere alınsın
acil cevap verirseniz memnun olurum arkadaşlar

ANIL

ANIL

Admin
Büyük güncellemeleri temiz kurulum ile yüklemek daha iyi olur. Bu takılma durumu sürekli yaşanıyor çünkü. Yine de linkte yer alan update sıfırlama komutunu çalıştırıp tekrar deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mp_dayı
Buğra

Buğra

Admin
Windows 1803 güncellemesi oyunlarda ciddi performans düşüklüğüne sebep oluyor. Bu sebeple kimse tavsiye etmiyor. Windows 10 1709 sürümü şuan için en iyi ve en sorunsuz sürüm diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: mp_dayı ve PALA.
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Büyük güncellemeleri temiz kurulum ile yüklemek daha iyi olur. Bu takılma durumu sürekli yaşanıyor çünkü. Yine de linkte yer alan update sıfırlama komutunu çalıştırıp tekrar deneyebilirsin.

hocam temiz kurulum nasıl oluyor bilgisayar konusunda pek iyi değilim açılmış konu varsa yazarsanız çok güzel olur

Windows 1803 güncellemesi oyunlarda ciddi performans düşüklüğüne sebep oluyor. Bu sebeple kimse tavsiye etmiyor. Windows 10 1709 sürümü şuan için en iyi ve en sorunsuz sürüm diyebilirim.
hocam zaten benim oyunluk pek bi işim yok oyunları pek sevmem de zaten benim tek oyunum cs 1.6 onda da ne kadar performans düşüklüğü olabilir ki?

Buğra

Buğra

Admin
hocam temiz kurulum nasıl oluyor bilgisayar konusunda pek iyi değilim açılmış konu varsa yazarsanız çok güzel olur

hocam zaten benim oyunluk pek bi işim yok oyunları pek sevmem de zaten benim tek oyunum cs 1.6 onda da ne kadar performans düşüklüğü olabilir ki?
Sadece oyun değil 1803 sürümünde çok hata ve performans sorunu var bu sebeple önerilmiyor kimse yüklemiyor zaten şuanda.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin

Temiz kurulum format oluyor. Linkten iso dosyasını indirip yüklersen direk Windows 10 1803 yüklenmiş olur. 1803 Nisan ayında geldi. Ekim ayında ise yeni bir büyük güncelleme daha gelecek. Microsoft zaten bu güncellemeleri çıkışından 4 ay sonra öneriyor ancak yine bazı sistemler için tam hazır olmuyor.

Buğra'nın dediği gibi bu tür büyük güncellemeleri hemen kurmaya gerek yok. Windows tarafında geriden takip etmek her zaman iyidir.

• Beğen
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sadece oyun değil 1803 sürümünde çok hata ve performans sorunu var bu sebeple önerilmiyor kimse yüklemiyor zaten şuanda.
Anladım o zaman ben de kurmayım hocam sağolun desteğiniz için

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Sorun gider > Çalışır duruma getir sekmesinden Windows Update i seçip; "Sorun gidericiyi çalıştır" Demeniz yeterli olacaktır

Ekim ayında 1809 güncellemesi geliyor onu da bekleyebilirisiniz.

• Beğen
Tepkiler: mp_dayı ve PALA.
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Her şey için teşekkürler konu kilitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt