250-300 TL Arası Harici Harddisk Önerisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
250-300 TL Arası Harici Harddisk Önerisi ?
Arkadaşlar 250 - 300 TL bandında Harici Harddisk Alacagım Önerileriniz varmıdır ? Ömrü Yönünden geçtim performans için hangisini önerirsiniz ? Elektironikte ömür tamemen şans oldugu için performans olarak hangisi önerirsiniz ? Anlayanlar yardımcı olursa sevinirim ürünü ya Teknosa ya Vatan PC eğer fiyat olarak fark ediyorsa Hepsiburada.com' dan alabilirim Tavsiyelerinizi bekliyorum benm gözüme çarpanlar bunlar detayını anlayan arkadaşlar yardımcı olur umarım
Teknosada : 289 TL
Teknosada : 289 TL
Teknosada : 299 TL ( Fark Nedir ? )
Teknosada : 299 TL

Vatan PC : 293 TL

Sizce hangisi ?

PALA.

PALA.

Üye
Ekonomik nedenlerden dolayı piyasada hdd fiyatları bir hayli yükseldi. F/P bir ürün arıyorsan şunları önerebilirim.
2,5 inç - 1 TB 248:tl:
2,5 inç - 2 TB 350:tl:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Ekonomik nedenlerden dolayı piyasada hdd fiyatları bir hayli yükseldi. F/P bir ürün arıyorsan şunları önerebilirim.
2,5 inç - 1 TB 248:tl:
2,5 inç - 2 TB 350:tl:
ürününü 289 TL aldım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
Teşekkür ederim ..Ayriyeten sormak istediğim bir konu daha var Windows 10 uefi kurmadan öncede olsun uefi kurduktan sonrada Windows u ben kendim uyku moduna aldıktan sonra veya belli bir süre zarfında kendi kendine uyku moduna girdikten sonra önceden klavyeden herhangi bir tuşa bastığımda veya mausta bir tuşa bastığımda veyahut mausu hareket ettirdiğimde uyku modundan uyaniyordu ama şimdi uyanmiyor kasanın ışığı yanıyor ama uyku modundan çıkmıyor mecburen power tuşuna basılı tutup kasayı kapatıp tekrar acıyorum bu sorunu nasıl duzeltebilirim acaba umarım anlatabilmişimdir

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
Teşekkür ederim ..Ayriyeten sormak istediğim bir konu daha var Windows 10 uefi kurmadan öncede olsun uefi kurduktan sonrada Windows u ben kendim uyku moduna aldıktan sonra veya belli bir süre zarfında kendi kendine uyku moduna girdikten sonra önceden klavyeden herhangi bir tuşa bastığımda veya mausta bir tuşa bastığımda veyahut mausu hareket ettirdiğimde uyku modundan uyaniyordu ama şimdi uyanmiyor kasanın ışığı yanıyor ama uyku modundan çıkmıyor mecburen power tuşuna basılı tutup kasayı kapatıp tekrar acıyorum bu sorunu nasıl duzeltebilirim acaba umarım anlatabilmişimdir

Windowsun 10un sürümünden veya ekran kartı sürücüsünden kaynaklanabilir. Bu gibi sorunların malesef çok sayıda bilinmeyeni oluyor tahmin yürütmek zor.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Windowsun 10un sürümünden veya ekran kartı sürücüsünden kaynaklanabilir. Bu gibi sorunların malesef çok sayıda bilinmeyeni oluyor tahmin yürütmek zor.
Ekran kartının sitesinden en son sürümünü yükledim ama sorun aynı uyku moduna girince maus veya klavye ile uyanmiyor halen ://

PALA.

PALA.

Üye
mause ve klavye ile kararan ekran açılır ama uyku modunda bu şekilde çıkılmaz genellikle.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
mause ve klavye ile kararan ekran açılır ama uyku modunda bu şekilde çıkılmaz genellikle.
İşte ekran açılmıyor uyku moduna girdiğinde klavye maus ile

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bios ta güncelledim siteden en güncel i indirip yükledim ekran kartı aynı şekilde

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ulan En Son 180 Tl İdi 1 Tb Vay Arkadaş

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Üst Alt