Faturasız Türk Telekom faturasıza gelene 12 GB hediye!

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom faturasıza gelene 12 GB hediye!
Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için Türk Telekom mağazalarına gidip Benzersiz Portföy, Selfy Google Play Portföyü, Selfy’nin Turuncu Portföyü, Selfy’nin Turuncu 500 Portföyü veya Selfy’nin Mor Portföyü’nün detaylarda belirtilen paketlerinden birine geçin, 12 ay boyunca aylık 1GB hediye internet cebinize gelsin! Aktivasyon ve pakete kayıt işlemlerinden sonra bayilerden verilecek şifre karttaki şifreyi Yıl 1GBbir boşluk şifreyi yazıp ile yazıp 5555’e SMS gönderin, 12 ay boyunca aylık ek 1GB internet hediyemiz olsun! Kampanyadan, 23.05.32018 tarihi itibari ile 30 gün içersinde Benzersiz 2GB, Benzersiz 4GB, Benzersiz 6GB, Benzersiz 10GB, Selfy Google Play 5GB, Selfy Google Play 10GB, Selfy’nin Turuncu Medium 500 paketi, Selfy’nin Turuncu Large paketi, Selfy’nin Mor Medium paketi, Selfy’nin Mor Large paketi, Selfy’nin Mor XL paketlerinden birine yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile gelen aboneler yararlanabilecektir.Kampanyanın geçerli olduğu bayilerden yapılacak aktivasyonlar için geçerlidir.Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, yukarıda detayına yer verilen paketlerin hattına tanımlı olmasının yanı sıra 12 ay boyunca her 30 günde bir 20 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler.

blastx

blastx

Üye
Guzel...

bilal72

bilal72

Üye
Ben ttelekoma geçtim anca bundan haberim yoktu nasıl yapabilirim şimdi?

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ben ttelekoma geçtim anca bundan haberim yoktu nasıl yapabilirim şimdi?

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Numara taşıma yaptığınız bayi şifre kartı vermesi gerekiyordu her bayi için geçerli değil Kampanyanın geçerli olduğu bayilerden yapılacak aktivasyonlar için geçerlidir.

Üst Alt