Motorola g4 email kilidi kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

askiseven

Üye
    Konu Sahibi
Motorola g4 email kilidi kaldırma
Arkadaşlar yiğenime yurt dışından motorola g4 geldi telefon sıfırlanmış
(devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile otorum açın )
diyor bunu nasıl aşabiliriz lütfen yardım şimdiden teşekkürler

Buğra

Buğra

Admin
Telefonda daha önce hangi mail adresi girilmiş ise onu girmeniz gerekiyor açmak için. Onun haricinde başka bir rom yüklemeniz gerekebilir TWRP üzerinden.

askiseven

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda daha önce hangi mail adresi girilmiş ise onu girmeniz gerekiyor açmak için. Onun haricinde başka bir rom yüklemeniz gerekebilir TWRP üzerinden.

email girme şansımız yok başka bir rom nasıl yüklenir bir link veya tarif etseniz makbule geçer teşekkürler

Buğra

Buğra

Admin
email girme şansımız yok başka bir rom nasıl yüklenir bir link veya tarif etseniz makbule geçer teşekkürler
Cihazın bootloader kilidinin açık olması gerekiyor öncelikle Kilit açık mı ?

askiseven

Üye
    Konu Sahibi
sanırım değildir ama internet açabiliyorum talk back ile esfile veya başka birşey indirsem eski hesabı silemezmiyim
sanırım değildir ama internet açabiliyorum talk back ile esfile veya başka birşey indirsem eski hesabı silemezmiyim
aşağıdaki video ları izledim benim telefonda filmdekiler gibi olmuyor
mesela 1. filmde ben apk yı yüklediğim zaman kaployu takmazdan önceki o yazı çıkmıyor direk apk açılıyor

2. filmde herşey iyi gidiyor en son aşma yeni bir hesap ekliyeceğim şifreyi giriyorum hesap kontrol ediliyor diyor telefon kapanıp tekrar açılıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

askiseven

Üye
    Konu Sahibi
bootloader kilidini açmak için uğraştım motorala sitesinden kodu aldım cmd ye yazdım ama aşağıdaki gibi bir hata alıyorum acaba neyi yanlış veya eksik yapıyorum
OEM kilidini aç diyor telefonda email kilidi olduğu için video dakiler gibi internete girdim nova lanc ile ayarlara girdim fakat geliştirici seçeneklerini açamadım

(bootloader) WARNING: This command erases all user data.
(bootloader) Please re-run this command to continue.
OKAY [ 0.013s]
finished. total time: 0.014s

C:\Users\a\Desktop\Fastboot>mfastboot oem unlock LUTVVLTXXZBTLZK7XHNO
...
(bootloader) Check 'Allow OEM Unlock' in Android Settings > Developer
(bootloader) Options
OKAY [ 0.016s]
finished. total time: 0.016s

Son düzenleme:
Buğra

Buğra

Admin
bootloader kilidini açmak için uğraştım motorala sitesinden kodu aldım cmd ye yazdım ama aşağıdaki gibi bir hata alıyorum acaba neyi yanlış veya eksik yapıyorum
OEM kilidini aç diyor telefonda email kilidi olduğu için video dakiler gibi internete girdim nova lanc ile ayarlara girdim fakat geliştirici seçeneklerini açamadım

(bootloader) WARNING: This command erases all user data.
(bootloader) Please re-run this command to continue.
OKAY [ 0.013s]
finished. total time: 0.014s

C:\Users\a\Desktop\Fastboot>mfastboot oem unlock LUTVVLTXXZBTLZK7XHNO
...
(bootloader) Check 'Allow OEM Unlock' in Android Settings > Developer
(bootloader) Options
OKAY [ 0.016s]
finished. total time: 0.016s
Cihaz fastboot modunda pcye bağlıyken adb shell "dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/frp" bu kodu cmd üzerinden yazıp tekrar mail girmeyi dener misiniz ? ( başka mail )

Üst Alt