[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

seqseli78

Üye
bulamadım hemen hemen herşeyi denedim ya n79 a atmıştım 3 gün önce ama bu cihaza yapamadim :(

seqseli78

Üye
bu saate kadar uğraştım olmuyor ya anlaşıldı yapacak bisi yok

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu saate kadar uğraştım olmuyor ya anlaşıldı yapacak bisi yok
Çalışan yöntemler olduğundan emin olduğum için vermiştim, göz ardı ettiğiniz atladığınız bir durum olmalı anlatımdan.
Sakin şekilde tekrar ediniz, yorumlara da bakabilirsiniz.

seqseli78

Üye
denedim iki üç defa belki bende yanlış yapıyo olabilirim yarın tekrar demeYeceğim bakalım sonuç ne olacak

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
denedim iki üç defa belki bende yanlış yapıyo olabilirim yarın tekrar demeYeceğim bakalım sonuç ne olacak
Kesin bir kısım atlıyorsunuzdur. Bu yakınlarda ben de internetten Nokia Downgrade yapılışına bakarken çok kiçik bir detayı atladığım için asla olmuyordu. 12 saatte çözdüm olayı (malum Symbian siteleri teker teker siliniyor)... Bir az sabır gerekiyor o yüzden.

seqseli78

Üye
hala yapamadım olmuyor cfw bile yüklemeye kalkıstım pc icin jaf dosyalar çalışmadı helloox2 falan denedim bağış istiyor imzalamaya kalkıstım opdo site aktif değil 3310 gibi kullanacaz heralde cihazı :)
arkadaşlar bi el atın ya vala beyin error simdiden android`i özledim :D

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fotoğraflarını eklerseniz , nerede eksiklik/yanlışlık olduğunu bulmanıza yardımcı olabiliriz .

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
hala yapamadım olmuyor cfw bile yüklemeye kalkıstım pc icin jaf dosyalar çalışmadı helloox2 falan denedim bağış istiyor imzalamaya kalkıstım opdo site aktif değil 3310 gibi kullanacaz heralde cihazı :)
arkadaşlar bi el atın ya vala beyin error simdiden android`i özledim :D
İmza konusunu unutun zaten çünki siteler yıllardır kapalı :D
Telefonun tarihini değişip Norton ile hack yapmayı denediniz mi?
Siz bana yaptığınız dosyaları filan atarsanız hangi tarihe ayarlamanız gerektiğini tam olarak söyleye bilirim :)
Burdan yüklediyseniz zaten şu an bile kurulacaktır. 2021 e kadar geçerli sertifikalar.
X-Plore mu kurulmuyor? Tarihi 05.05.2013 yapın deneyin.

Jan

Jan

Üye
sene olmuş 2018 norton u napcan 5800 ile alo alo meraba meraba :)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK

seqseli78

Üye
Siz bana yaptığınız dosyaları filan atarsanız hangi tarihe ayarlamanız gerektiğini tam olarak söyleye bilirim :)
Burdan yüklediyseniz zaten şu an bile kurulacaktır. 2021 e kadar geçerli sertifikalar.
X-plore kurulu norton yüklenmiyor sertifika hatası veriyor süresi geçmiş sertifika diyor bu arada burdaki uygulama da mobile security yükleniyor sıkıntı yok ama uygulama açılmadan menüye atıyor mobile security bi girsem zaten içinden gecicem :)
norton yüklenmiyor süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum xplore de de sıkıntı yok yüklendi ve mobile security uygulaması yükleniyor ama yalnız security uygulamasına girmiyo uygulama açılmadan menüye atıyor zaten bi girsem içinden gecicem :) bu arada operadan girdiğim için resim falan atamıyorum suan
sene olmuş 2018 norton u napcan 5800 ile alo alo meraba meraba :)
Öyle de yeminle vakit geçmiyor kardeşim ya :D

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
X-plore kurulu norton yüklenmiyor sertifika hatası veriyor süresi geçmiş sertifika diyor bu arada burdaki uygulama da mobile security yükleniyor sıkıntı yok ama uygulama açılmadan menüye atıyor mobile security bi girsem zaten içinden gecicem :)
norton yüklenmiyor süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum xplore de de sıkıntı yok yüklendi ve mobile security uygulaması yükleniyor ama yalnız security uygulamasına girmiyo uygulama açılmadan menüye atıyor zaten bi girsem içinden gecicem :) bu arada operadan girdiğim için resim falan atamıyorum suan

Öyle de yeminle vakit geçmiyor kardeşim ya :D
O zaman 2008 den başlayarak tarihi artıra artıra deneyin, ben 5800 ve C503 te öyle yapmıştım :D

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Öyle gözüküyor sanırım deneyeceğim şimdi olana kadar :)

Olmadı ne yazık ki ne yapalım demek ki buraya kadar herşey için teşekkürler kardeşim :)
Rica ederim, ama başka hack yöntemlerini de deneyin bence, Norton-u başka yerlerden indirerek

Üst Alt