Püf Noktası lg g3 sebeke sorunu(yurt dışından gelen)

Sponsorlu Bağlantılar

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 sebeke sorunu(yurt dışından gelen)
bende de yurt dışından gelen sonradan imei atılan bir cihaz var tabi bu cihazlara imei atılırken sanırım yazılımsal olarak 4.5g olayı çöküyor ya bağlanmıyor yada ısınma sorunu yapıyor bende net araştırma yaparken hex olayı ile imeinin hex kodlarına cevirilerek yazılımsal düzeltme yapıldığını gördüm uygulama sırasında 4 kez brick oldu kısır bir döngüye girdik 4.4.2 ye düşürmeye çalışıyorum 4 farklı sürüm denedim olmadı brick olunca lg up ile güncel yazılım ı yükle diyince eski haline geliyor işte zurnanın zırt dediği yer burası ben hangi sürüm(ülke olarak) olduğuna dikkat etmedim lg up ın yüklediği 6.0 sürümünün(suan ame yüklü yani birleşik arap emirlikleri) ama ilk brickden kurtarma sonrasında 4.5 g nin sorunsuz olduğunu görmüştüm (yani önceden 1 dış çektiği yerde hiçde dalgalanmadan çekiyordu) sevindim falan google play değilde kendi güncellemeleri var onu güncelledim kendim reset attım 4.5g olayı yine gitti (18 güncelleme vermişti ilk açtığımda sonra kaç sürüm yükledim format atarak yeni yazılım yüklediysemde hepsinde 14 güncelleme verdi) yani kendi güncellemelerinden birisi sonradan imei atılan cihazlarda artık çakışma mi diyim çökme mi diyim bı sıkıntıya sebep oluyor hangisi bilmiyorum
bende 6.0 ame olan(birleşik arap emirlikleri) olan yazılımı Türkiye yapsam eski haline dönermi desem ne dersiniz

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
ölmüş la bu forum kaç gündür yazan yok

cimbom04

cimbom04

Üye
bende de d850 modeli var g4 hic gormedim ne yaptiysam olmadi fotumlarda artik eskisi gibi yardimci olan yok artik symbian donemi bitti yardimlasma bitti

Üst Alt