LG G2 LG G2 D802 TR 16 GB - ROM LAZIM

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 D802 TR 16 GB - ROM LAZIM
Merhaba Sabahtan Beri Telefona 5-6 Kez yazılım atmaya denedim olmadı CloudyG2 3.3ü - Cynagenmodu dendim TWRP'den installl diyorum oluyor bitiyor herşey tas tamam yapıyorum , video izleyerek yapıyorum tabi :D , Neyse sonra açmaya çalışınca lg logosunda falan kalıyor

Tam bu cihaz için kesin olacak TWRP'den kesin yükleyebileceğim bi rom söylermisiniz , video linki falan varsa koyarsanız iyi olur teşekkürler

maximumüye

maximumüye

Üye
lg logosunda 10.15 dakka kalir sabredip bekleyiniz acilacaktir.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
lg logosunda 10.15 dakka kalir sabredip bekleyiniz acilacaktir.
Hocam Benim Telefonun Camı Kırık Bazı Yerleri Basmiyor , TWRP'ye otg kablosunu mouse'a takarak işlemleri yapiyorum , ama misal romu flashama falan tikliyorum hani installation diye bi kısım var ya oraya basamiyorum orda mouse işlemiyor, hocam guzel bi rom onerseniz tam buna uyumlu .

maximumüye

maximumüye

Üye
Hocam Benim Telefonun Camı Kırık Bazı Yerleri Basmiyor , TWRP'ye otg kablosunu mouse'a takarak işlemleri yapiyorum , ama misal romu flashama falan tikliyorum hani installation diye bi kısım var ya oraya basamiyorum orda mouse işlemiyor, hocam guzel bi rom onerseniz tam buna uyumlu .

NO name romu var bence harika dene derim..

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
NO name romu var bence harika dene derim..
Hocam Dün Lineagle Rom Yükledim hem onda installation bölümüde çıkmadı bide bootstack mı ne var onu kullandım , no name romunda ınstallatıon bölümü gelecek sanırsam o yüzden indirmedim de
Bide Şeyi Merak Ediyorum Unofficial İle Official Rom Arasında Ne Fark Var? Şuanda AOPCS Unofficial Rom Kullanıyorum bu rom 200-300 küsür mblardayken cloudyg2 3.3 gibi official romlar 1gb boyutunda .

maximumüye

maximumüye

Üye
Hocam Dün Lineagle Rom Yükledim hem onda installation bölümüde çıkmadı bide bootstack mı ne var onu kullandım , no name romunda ınstallatıon bölümü gelecek sanırsam o yüzden indirmedim de
Bide Şeyi Merak Ediyorum Unofficial İle Official Rom Arasında Ne Fark Var? Şuanda AOPCS Unofficial Rom Kullanıyorum bu rom 200-300 küsür mblardayken cloudyg2 3.3 gibi official romlar 1gb boyutunda .

1gb tan yuksek olan romlar stock rom uzerine insaa edildiginden telefonun ozelliklerini kullanman icin ; digeri ise saf android zevksiz biseydir.
Tabi tercih senin.

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
1gb tan yuksek olan romlar stock rom uzerine insaa edildiginden telefonun ozelliklerini kullanman icin ; digeri ise saf android zevksiz biseydir.
Tabi tercih senin.
Peki hocam saolun telefonun camını bi yaptırayım o romları doya doya kullancam İnşallah Saolun Tekrardan

• Beğen
Tepkiler: maximumüye

Üst Alt