TL METRE SERVİS

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
TL METRE SERVİS
s.a arkadaşlar türkcell de tl metre servisi her konuşma sms sonrasında otomatik olarak ekranda ÇIKIYOR
internet kullanımında ise interneti kestiğimizde ekranda ne kadar kullanılma yapıldığı ne kadar kaldığı otomatik çıkıyor

ama internet 3g yani h yazarken interneti kestiğimizde otomatik çıkıyor

4,5g internet kullanımında ise interneti kestiğimizde ekranda çıkmıyor neden olabilir

3g kullanımda 200 kb bile kullanılsa ekranda çıkıyor

4,5g kullanımda 50 mb kullanımda çıkmıyor

telefonun ayarlarında biyerden olabilri mi

telefon modeli : lg g3 32 gb

yeumyang

yeumyang

Moderator
Aleykümselam Maalesef herkeste aynı 4.5 g de çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: derya1978
cihanata_1

cihanata_1

Üye
bu konuda Türkcelle bildirimde bulunursanız ilgileneceklerdir:oke:

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşın J5 Pro'da mobil veriyi kapatınca çıkıyor du :hmmm

• Beğen
super999999

super999999

Üye
4.5g geçtiğimiz günden beri merak ediyorum bende

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
4.5 g ile ilgili bir durum m temsilcisi de bilmiyor herhangi bir sorun yok diyor

Da®kness

Da®kness

Üye
Bu hizmeti kapatmak için araştırma yaptım konu açmak yerine buradan paylaşıyorum. Her seferinde kullanım bilgisi görmek istemeyenler için;
TLMetre Servisi. Bu servisi iptal etmek için; IPTAL yazıp 2142'ye, aktif etmek için AKTIF yazıp 2142'ye gönderebilirsiniz.

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
4,5g internet açık iken interneti kesince ekranda ne kadar kullanım kaldığı yada ne kadar kullanılmış görünmemesi ilginç 3g açık ken neti kesince çıkıyor ekranda

Da®kness

Da®kness

Üye
4,5g internet açık iken interneti kesince ekranda ne kadar kullanım kaldığı yada ne kadar kullanılmış görünmemesi ilginç 3g açık ken neti kesince çıkıyor ekranda
Her seferinde görünmesi iyi degil kapattim gitti. Bence paket kullanimlari icin hesabim uygulamasi veya *159# tuslayip sorgulamak daha iyi ...

Üst Alt