Xperia Z3 Compact Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xperia Z3 Compact Root Yapma
Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için Xperia Z3 Compact root yapma işleminin nasıl olacağını adım adım anlatacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki burada bulunan root işlemleri sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek olan herhangi bir hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir. Bu yazıda bulunan root işlemleri sonucunda cihazınıza supersu uygulaması yüklenecek ve root yetkisi gelecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Xperia Z3 Compact root işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan dosyaların bir yedeğini alın.
  • Cihazınızın bootloader kilidini açın. Eğer açık değil ise BURAYA tıklayarak bootloader kilit açma işlemi yapabilirsiniz.
  • Ayarlar/geliştirici seçenekleri menüsüne girin ve buradan usb hata ayıklama ayarını aktif hale getirin.
  • Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
  • Xperia Z3 Compact driver dosyalarının bilgisayarınızda yüklü olduğuna emin olun. Yüklü değil ise tıklayın ve indirerek bilgisayarınıza yükleyin.
  • tıklayın ve xperia z3 compact için gerekli olan root aracını bilgisayarınıza indirerek bir klasöre çıkartın.
  • Daha sonra telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.
  • İndirdiğiniz root klasörünü açın ve run.bat çalıştırın ve klavyeden herhangi bir tuşa basın.
  • Eğer telefonunuzun ekranına bir izin isteği gelirse onay verin.
  • Root işlemlerinin bitmesini bekleyin. İşlemler bittikten sonra telefonunuz yeniden başlatın.
  • Cihaz açıldıktan sonra google play mağazasından root check tarzı uygulamalardan bir tanesini yükleyerek telefonunuzda root yetkisi olup olmadığını kontrol edin.
  • Eğer root yetkisi olmamış ise bütün root adımlarını en baştan tekrar yaparak root yapmayı deneyin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yeumyang

kentinhakimi

Üye
İyi günler
D5803 versiyonu için mi aceba????

Üst Alt