Galaxy S5 Mini SM-G800HQ G800H | CF-Root

Sponsorlu Bağlantılar

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
Hocam g800h için cm13 Nasıl olur ?
Hocam g800h için cm13 Nasıl olur ?
Hocam araştırdı çiğ sim kartlı yani duos sorunsuzmus tek çifte neden bole

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çift mod dan kastım, çift sim kartı duos için demedim, ağ ayarlarından çift şebeke WCDMA, GSM ve birde birde çift seçenek var, Bunu sadece GSM yap şebekeyi kullanabilirsin.
CM13 hakkında bilgim yok, bu aralar ilgilenemiyorum.

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
Hocam oyle bir ayar yokki siz bi kurabilirseniz kutup resimle gosterebilirmidiniZ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayarlar/ bağlantılar/ diğer ağlar/ şebeke modu, Sadece GSM yada WCDMA yaparak dene. Şebeke düzelirse CM modülü çift mod desteklemiyor demektir.

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
İşte hocam o yok xda yapan arkadaşla CIF sim varis 2 side aciliomus
Hocam root ile siyle bir hata aliyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sen boşver bunları Türkiye orjinal 5.1.1 romu çıktı, konusunu açarım yakında.

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
Peki hocam fakat root?

poyraz7998

Üye
5.1.1'e yukarıdaki dosya ile root yapabilen varmı yada herhangi bir sakıncası varmı arkadaşlar.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5.1.1'e yukarıdaki dosya ile root yapabilen varmı yada herhangi bir sakıncası varmı arkadaşlar.
lollipop yüklemeyin, Hoş güzel kullanışlı ama, sistemde yer açıp gereksiz herşeyi temizlememe rağmen şarj hiç dayanmıyor.

emertulu06

Üye
Yüklemeye çalıştığımda oluyor her şey yükleniyor ama telefon ilk baştaki Samsung yazısında resetleyip duruyor kendini. Android sürümü 5.1.1Türkiye stock romu. Bende tekrardan 5.1.1 romunu odinle flashladım telefon açıldı fakat rootlanmadı bir. Nasıl root yapabilirim bu telefonu?
@Reşwan

Son düzenleme:
asadas74

asadas74

Üye
Aynı sorun bende de var. kies le acill durum yazilim günceleme ile telefon modelini ve s/n girerek orjinal yazılımı tekrar yüklüyorum.

batu3167

batu3167

Üye
sizde ne kadar bekledi ilk açılışta ben 40 dk dır bekliyorum hala açılmadı
bi yardım edin lütfen benim sürüm 6.0.1

Üst Alt