Telefon Tavsiyesi 1600 Civarı Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
1600 Civarı Telefon Tavsiyesi
1200 ile 1600 TL arası iyi bir cihaz var mı tavsiye olarak? Şu anki düşüncem Samsung Galaxy J7 Pro var. Bu telefon nasıldır kullanan var mı? Veya bundan hariç tavsiye ettiğiniz bir telefon?

ibrother

ibrother

Üye
Note 5 ikinci el, LG g5 ikinci el, sıfırı düştü mü bilmiyorum, s6 edge gelir.

franklinda

franklinda

Üye
Lenovo p2 xiaomi mi max 2 olur sıfır ürün :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 ikinci el, LG g5 ikinci el, sıfırı düştü mü bilmiyorum, s6 edge gelir.
2. El düşünmüyorum sıfır cihaz almayı planlıyorum. Dün baktım Note 5 sıfırı 3000 TL diyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: ibrother
turancen

turancen

Üye
j7 pro, mi note 3
ikinci el s7 edge
sakın lgye bulaşma.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo p2 xiaomi mi max 2 olur sıfır ürün :)
O markaları pek düşünmüyorum kardeşim Samsung, Sony, HTC veya LG gibi markalar olursa iyi olur. GM 5 Plus aldık daha önce aldığımıza pişman olduk
j7 pro, mi note 3
ikinci el s7 edge
sakın lgye bulaşma.
LG'nin o fiyatlarda iyi bir telefonunu bende göremedim açıkçası. Galaxy J7 Pro var aklımda şu an zaten nasıl telefondur kullandın mı hiç?

turancen

turancen

Üye
o fiyat bandında en iyisi şu anda j7 pro dur, hem bataryası hemde hızı yeteri kadar iyidir, parmak izi okuması, kamerada ois olması, ön ve arka 13mp olması, pusula giroskop, 360 viar destekli olması, ekranı super amoled. alabiliyosan hemen al derim

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
o fiyat bandında en iyisi şu anda j7 pro dur, hem bataryası hemde hızı yeteri kadar iyidir, parmak izi okuması, kamerada ois olması, ön ve arka 13mp olması, pusula giroskop, 360 viar destekli olması, ekranı super amoled. alabiliyosan hemen al derim
Bende baya araştırdım J9 Pro'dan başka model bulamadım zaten bu fiyata büyük ihtimal onu alırım

turancen

turancen

Üye
Bende baya araştırdım J9 Pro'dan başka model bulamadım zaten bu fiyata büyük ihtimal onu alırım
j9 diye telefon yok kardeş, c9 diye var, oda 6 inç ekranı var, cebe de sığmaz o :muha:
ben j7 pro dan bahsediyorum.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
j9 diye telefon yok kardeş, c9 diye var, oda 6 inç ekranı var, cebe de sığmaz o :muha:
ben j7 pro dan bahsediyorum.
Pardon J7 Pro demek istemiştim 9 demişim :ehe Samsung günlük model çıkartıyor karıştırmamak elde değil.

azattt

azattt

Üye
üzerine biraz daha ekleyip Samsung C9 Pro alabilirsin.
1200-1600 arası bunları tavsiye ederim.
Samsung A9 Pro
Samsung C7 - C7 Pro
Asus 3
Sony X
ve
Sony Z5Dual - Lg G5Se bulabilirsen

turkishield

turkishield

Üye
samsung a5 2017 aldım ben geçenlerde. 1400 TLYe 22 ay garantisi kalmış sıfır gibi. sıfır almanın mantığı yok :) samsung mağazada sordum indirimde 2100 ama 1950ye geliyor demişlerdi. youtubedan inceleme videolarına bak belki hoşuna gider. siyah rengi çok karizma :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
üzerine biraz daha ekleyip Samsung C9 Pro alabilirsin.
1200-1600 arası bunları tavsiye ederim.
Samsung A9 Pro
Samsung C7 - C7 Pro
Asus 3
Sony X
ve
Sony Z5Dual - Lg G5Se bulabilirsen

Burda 3 telefonu karşılaştırdım. Sadece J7 Pro'da Nougat var yazıyor diğerlerine gelirmi veya geldimi acaba? A9 Pro'da Always On Display özelliği yok o yüzden onu eleyebilirim. C9 ile A9'un kameraları daha iyi ama ekran kalitesi olarakta 401 PPI ile J7 Pro daha iyi. Genel olarak bakarsak A9 Pro daha iyi görünüyor. Samsung ne yapmış böyle anlamadım ikilemde kaldım :ehe

azattt

azattt

Üye

Burda 3 telefonu karşılaştırdım. Sadece J7 Pro'da Nougat var yazıyor diğerlerine gelirmi veya geldimi acaba? A9 Pro'da Always On Display özelliği yok o yüzden onu eleyebilirim. C9 ile A9'un kameraları daha iyi ama ekran kalitesi olarakta 401 PPI ile J7 Pro daha iyi. Genel olarak bakarsak A9 Pro daha iyi görünüyor. Samsung ne yapmış böyle anlamadım ikilemde kaldım :ehe
J7 Pro 16 gb hafıza ile sana çok iş çıkartır. C9 Pro 6 inc olduğu için 367PPI. 64 Gb hafıza 6Gb ram SD653 1.95 Ghz işlemci antutu puanı 85 Bin puan (J7 pro 47bin puan) USB Type-C Hi-fi Ses Daha iyi batarya daha iyi 4G çekim gücü daha iyi ön kamera. Tek eksiği Android sürümü gerisi size kalmış

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
J7 Pro 16 gb hafıza ile sana çok iş çıkartır. C9 Pro 6 inc olduğu için 367PPI. 64 Gb hafıza 6Gb ram SD653 1.95 Ghz işlemci antutu puanı 85 Bin puan (J7 pro 47bin puan) USB Type-C Hi-fi Ses Daha iyi batarya daha iyi 4G çekim gücü daha iyi ön kamera. Tek eksiği Android sürümü gerisi size kalmış
Evet android sürümü eski. J7 Pro 2017 çıkışlı bir telefon diğer ikisi 2016. Birde sadece J7 Pro'nun resmi Samsung garantisi var. J7 Pro'nun CPU üretim teknolojiside daha yeni 14 nm diğerleri 28 nm. Yeni olan her zaman daha iyidir diyerek J7 Pro alıyorum :ehe

franklinda

franklinda

Üye

Bu karşılaştırma akıl karıştırır cinsten iyi bakının :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kesinlikle Lenovo Moto Z derim ben.

yancieszafer

Üye
Arkadaşlar bırakın Samsung lg falan Xiaomi mi6 alın keyfinize keyif katın diyorum. Kesinlikle bugüne kadar kullandığım en iyi telefon. Daha düşük Mi5s Mi Max 2 de var yani diyeceğim odurki. Xiaomi candır gerisi heyecan :)

franklinda

franklinda

Üye
Az daha akıllar karışsın :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Biz en iyisi kafamızı fazla karıştırmadan Samsung alalım :ehe Bilmediğin aş ya karın ağrıtır ya baş demişler gittik GM 5 Plus aldık aldığımıza alacağımıza pişman olduk. Bide yerli malı olacak. Telpa hiçbir sorunu kabul etmiyor herşeyi kullanıcıya yüklemeye çalışıyor. O yüzden garanti konusunda bunların içinde en iyi yine Samsung'tur. Daha önce hiç sorun yaşamadım çünkü. Note 5'i yolladım mikrofonunda sorun vardı telefonu değiştirip geri yolladılar. O yüzden biz bildiğimiz markaya bakalım :ehe