apk dosyasının içindeki resimleri bulma

Sponsorlu Bağlantılar

highflyeer

highflyeer

Üye
    Konu Sahibi
apk dosyasının içindeki resimleri bulma
merhaba apk dosyasının içindeki resimlere ihtiyacım var bunu apkdan ayırıp bilgisayara nasıl kaydedebilirim?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
merhaba apk dosyasının içindeki resimlere ihtiyacım var bunu apkdan ayırıp bilgisayara nasıl kaydedebilirim?

Merhaba.
içinden resimlerini almak istediğiniz apk dosyasını paylaşır mısınız

bmw_m6

bmw_m6

Üye
zip7 uygulamasi ile rar dosyazi acar gibi acabilirsin sonra dosyalar arasinda istedigini bulabilirsin.

highflyeer

highflyeer

Üye
    Konu Sahibi
bmw_m6

bmw_m6

Üye
windows ta gizli dosyalari goster olarak ayarlayip dosyalari teker teker kontrol etmeniz lazim , belki formati farklı oldugundan gozunuzden kacmis olabilir

highflyeer

highflyeer

Üye
    Konu Sahibi
windows ta gizli dosyalari goster olarak ayarlayip dosyalari teker teker kontrol etmeniz lazim , belki formati farklı oldugundan gozunuzden kacmis olabilir
rica etsem dosyadan bakabilirmisiniz.gizli dosyalar açık fakat ben göremedim. dosyayı yükledim bakarsanız sevinirim.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
umut hocam paylaşmış sanirim isiniz görülmüştür.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
rica etsem dosyadan bakabilirmisiniz.gizli dosyalar açık fakat ben göremedim. dosyayı yükledim bakarsanız sevinirim.

upload sitesine yüklemenize gerek yoktu. ben play storeden son sürümünü indirip apk yaptıktan sonra açıp içindeki resimleri sizinle paylaştım. daha fazla resim bulamazsanız içinden.

highflyeer

highflyeer

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın içinden çıkardığım resimler eklentidedir. Daha fazla bişey bulamadım.
hocam bunlar görünüyo bende gördüm ama uygulamanın içindeki resimler yok. uygulamada birsürü meyve resmi var onlar hiç yok.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
hocam bunlar görünüyo bende gördüm ama uygulamanın içindeki resimler yok. uygulamada birsürü meyve resmi var onlar hiç yok.

Benim telefonun donanımı desteklemediği için oyun bende açılmıyor, ama senin bahsettiğin resimlere ulaşamadım.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
oyun internetsiz oynanabiliyor mu?

Üst Alt