Uygulama Gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Gizleme
General Mobil GM 5 d cihazimdan uygulama gizleme yapmak istiyorum nasıl yapabilirim

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Uygulama gizleme derken Tam olarak neyi kastediyorsnuz ? Biraz daha açıklarsanız Yardımcı olabilirim.

Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama gizleme derken Tam olarak neyi kastediyorsnuz ? Biraz daha açıklarsanız Yardımcı olabilirim.
Örnek , WhatsApp ,tapatalk ,Facebook bunlar ekranda gozukmesin istiyorum bugün bir sitede bununla ilgili bir haber okudum ama general Mobil için olanını bulamadım

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Örnek , WhatsApp ,tapatalk ,Facebook bunlar ekranda gozukmesin istiyorum bugün bir sitede bununla ilgili bir haber okudum ama general Mobil için olanını bulamadım
3.Parti yazılım Vs. kullanmadan bunları Gizlemek mümkün değil. Uygulamadan yararlanabilirsiniz. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Gülbe Şeker

RuzgaR-22

Üye
nova launcher öneririm

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Çoğu telefonda menüye girdikten sonra seçeneklerde uygulamayı göster/gizle seçeneği mevcuttur. Tıklayıp bir bakın isterseniz.

Eğer öyle bir seçenek yoksa, Uygulama yöneticisinden devre dışı bırak seçeneği ile menü ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Yada aşağıdaki linklere bir göz atın isterseniz.

bu iki uygulamaya göz atabilirsiniz. Ama ikisi de root istiyor.

Bunların hiç biri işine yaramazsa eğer, uygulama kilitleme işlevi gören uygulamaları yükleyerek bir nevi çözüme ulaşabilirsin. Gizlemez ama, en azından kilitler, şifreyi veya kilit desenini bilmeyen giremez.

• Beğen
Tepkiler: Gülbe Şeker ve TheNightMare.
kolombo28

kolombo28

Üye
Nova launcher de var kardeş ben kullanıyorum .ve uygulama ismini ve resminini de değiştirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

murattkn3

Üye
Bunu kullanın uygulama gizleme uygulama kilitleme var.üstelik reklamsız.Asus un resmi başlatıcısı

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
kadikoy

kadikoy

Üye
Tamam yukardaki programlar çalışıyor ,menu -uygulamalarda gizlemek istediğimiz uygulamanın iconu gizleniyor .
fakat (ayarlar-uygulama yöneticisinde) gizlenen uygulamanın iconu ve kendisi duruyor.oradada gözükmemesi için bir program veya yöntem varmıdır.?

• Beğen

Üst Alt