Bim de ÇALIŞAN Varmı ? ( Can sıkıntısı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bim de ÇALIŞAN Varmı ? ( Can sıkıntısı )
Arkadaşlar böyle bir konu ilk defa açıyorum bim de çalışan arkadaşlarımız varmı memnunlar mi Çetinkaya gibi mağaza sektöründeyim Bim'de çalışma şartları nedir zormudur demeyecem her işin kendine göre zorlukları var elbette bu konu hakkında deneyimleriniz veya tecrübeleriniz varsa sohbet mahayetli sormak istedim ..

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim Kuzen Diyodu İstersen Sokarım Seni Oraya Ama Ben Ankarada Küçükesattaki İçin Konuşucam Cuma Namazına İzin Vermiyorlar Dedi Ne Derece Doğru Bilmem + Bimde Ürünleri Dizme İşi Yok Yani Püskevit Mi Bitti Git Depodan Al Yeni Kutuyu Aç Koy Oraya.Diğer Marketlerde Olsa Hepsini Dizmen Gerek.E Tabi Müşterisizde Kalmıyo Mağazalar Yoğun Bir Yere Düşersen Yandın :D
A101de Bi Tane Lavukla Konuşmuştuk Oda 3 Ay Deneme Süresi Filan Dedi Ama Ne Derece Doğru Bilmiyorum 3 Ay İçindemi 1 ay İçindemi Çıkarsın İşten Maaş Verilmiyomuş Ama Sigorta Yatıyormuş Sanırım Adamlar İşi Çözmüş İyi Taktık.Kademeli Olarak da Maaş Artıyormuş Ama Bimde Fİlan Ne Durumda Bilmem.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
Baydırman

Baydırman

Moderator
Cuma vakti kapatıyorlar mesela neden izin vermiyorlar saçmalık :zzz:

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Benim Kuzen Diyodu İstersen Sokarım Seni Oraya Ama Ben Ankarada Küçükesattaki İçin Konuşucam Cuma Namazına İzin Vermiyorlar Dedi Ne Derece Doğru Bilmem + Bimde Ürünleri Dizme İşi Yok Yani Püskevit Mi Bitti Git Depodan Al Yeni Kutuyu Aç Koy Oraya.Diğer Marketlerde Olsa Hepsini Dizmen Gerek.E Tabi Müşterisizde Kalmıyo Mağazalar Yoğun Bir Yere Düşersen Yandın :D
A101de Bi Tane Lavukla Konuşmuştuk Oda 3 Ay Deneme Süresi Filan Dedi Ama Ne Derece Doğru Bilmiyorum 3 Ay İçindemi 1 ay İçindemi Çıkarsın İşten Maaş Verilmiyomuş Ama Sigorta Yatıyormuş Sanırım Adamlar İşi Çözmüş İyi Taktık.Kademeli Olarak da Maaş Artıyormuş Ama Bimde Fİlan Ne Durumda Bilmem.
Maaş yönünden en düşük 1700 TL diye duydum dediğiniz gibi ürün dizme yok kutuyu aç koy oluyormuş çalıştığın yere göre yoğunluk oluyor haliyle yoğun olan yer sıkıntı değilde benim öğrendiğim durum 4 kişilik bir bimdeysen 2 kişi bir vardie 2 kişi bir vardiye miş o kişiden 1 yetkili oluyormuş yani mal sorumlusu veya mal sorumlusu yardımcısı ee tabi 2 kişi iken diğeriyle anlamadığında o yer sıkıntılı bir ortamda dönüşebilir diye düşünüyorum ayriteyeten yemek verilmiyormuş o büyük bir sorun gibi gözüküyor ama verdikleri maaş bir çok yere göre güzelmiş tabi o maaşı verip neler istiyorlar kestiremedim ve öğretme süreçleri nasıl acaba :/ ve ek olarak a101 i kimse tavsiye etmedi

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Cuma vakti kapatıyorlar mesela neden izin vermiyorlar saçmalık :zzz:
Dediğin doğru cuma günü ezana 10 dakka kala müşterileri alma kesiliyormuş ve ona göre gidiliyormuş 30 dakka izin veriliyomuş Cuma namazı için Birde Bir buçuk saat mola hakkı var diye duydum doğrumudur bilmem en kötü 1 saattir diyelim ama benim bazı yerlerde olduğum yorumlarda 1 saat veya 1.5 saat mola olduğunu söylüyorlar ama 20 dakka mola yaptığım da şükrediyorum diye yorumlarda okudum mola hakkını kişi sayısının az olduğu yerde nasıl kullanıyor merak konusu açıkçası

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

minoo

minoo

Üye
Bim, A101, Şok gibi mağazalarda 1-2 sene çalıştığında yetkinliğine göre müdür olabilme şansın çok fazlaymış. Sürekli eleman girip çıktığı için. Ben de öyle duydum.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bim, A101, Şok gibi mağazalarda 1-2 sene çalıştığında yetkinliğine göre müdür olabilme şansın çok fazlaymış. Sürekli eleman girip çıktığı için. Ben de öyle duydum.
O kadar durdurmuyorlar herhalde :ehe

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Adana gibi Büyük şehirlerde bim gibi yerde. Çalışmak sıkıntı oluyor mu acaba

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bimde çalışan elamanın biri elinde ki bir kaç ürünü ucuza satmaya çalışıyor. Peynir helvası aldım biraz yedim. Son kullanma tarihinin dolmasına 15 gün kalmış. Yine bir başka gün meyveli yoğurt ve son kullanımına 9 gün kalmış. Bu davranışı başka şubelerinde var.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Doğru. Tarihi az kalan ürünleri satmaya çalışıyorlar. Bazıları ısrarcı oluyor sinir oluyorum. :zzz:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bimde çalışan elamanın biri elinde ki bir kaç ürünü ucuza satmaya çalışıyor. Peynir helvası aldım biraz yedim. Son kullanma tarihinin dolmasına 15 gün kalmış. Yine bir başka gün meyveli yoğurt ve son kullanımına 9 gün kalmış. Bu davranışı başka şubelerinde var.
Doğru. Tarihi az kalan ürünleri satmaya çalışıyorlar. Bazıları ısrarcı oluyor sinir oluyorum. :zzz:
Arkadaşlar bim çalışanları hakkında yorum değil iş yeri olarak yorumları için açtım konu dışı yorum yapmasak güzel olur [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Arkadaşlar bim çalışanları hakkında yorum değil iş yeri olarak yorumları için açtım konu dışı yorum yapmasak güzel olur [emoji3]
yazdığım mesaj konu dışı değil bu sizin nasıl anladığınızla ilgili, o elman babasının malını satmıyor birilerin isteği ile pazarlamacı edasıyla konuşup müşterileri cezbedip işini yapmaya çalışıyor. Bu benim gözlemim bu nu anlamak için markette bir süre çalışmak gerekmiyor.

minoo

minoo

Üye
Sk tarihine 9 gün kalmış meyveli yoğurt neden alınmasın ki? Meyveli yoğurt yani sonuçta. Açarsın, yersin biter zaten.

• Beğen
Tepkiler: KayraBey
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Sk tarihine 9 gün kalmış meyveli yoğurt neden alınmasın ki? Meyveli yoğurt yani sonuçta. Açarsın, yersin biter zaten.
sadece yoğurt değil ki bu şekilde kaşarlanıp bozulmaya yüz tutmuş ürünleri indirimde diyerek satırıyorlar. Böyle bir kuruluşta çalışmak istemem doğrusu

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
yazdığım mesaj konu dışı değil bu sizin nasıl anladığınızla ilgili, o elman babasının malını satmıyor birilerin isteği ile pazarlamacı edasıyla konuşup müşterileri cezbedip işini yapmaya çalışıyor. Bu benim gözlemim bu nu anlamak için markette bir süre çalışmak gerekmiyor.
Kardeşim ben buraya bim in senin gözündeki yerini anlat die açmadım iş şartları için açtım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Admin konu kilit atabilirsin gerekli işlemler yapıldı gerek kalmadı konuya

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Kimseye bir faydası olmayan , can sıkıntısı ile açılmış bir konu kapaltılmasında bir mahsur yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt