Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Deniyem bakam
Oyun guzel lakin open world yapsa bide karaktere kendimiz yon versek cok daha iyi olurdu s7'de grafikler maksimumda sifir kasma cok gercekci olmus enerji gec doluyor biraz sadece
Grafikler efsane
Paddington Run Gameloft

Android / iOS
Yakında...!!!

• Beğen
Tepkiler: AIS ve TheLastWarrior

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gameloft şirketi direk kapatsın. Bir daha oyun filan yapmasın bu adamlar. Symbian döneminde yaptıkları oyunlar nerde, şimdiki oyunlar nerde. Sırf para için en kaliteli oyun serilerini batırdılar, saçma sapan orjinallikten tamamen uzak sırf insanlarla dalga geçmek için oyun yapmaya başladılar. Play Store'ya sadece run kelimesini yazın; en az bin tane oyun çıkıyor. Paraları bitti herhalde. Ben artık her yerde bunları yazmaktan sıkıldım. Asphalt Extreme gerçekten çok güzel bir oyun. Ama maalesef saçma sapan satın alma olayı yüzünden bir yerden sonra oyunda ilerleyemiyorsunuz. Ayrıca burada haksız üstünlük ortaya çıkıyor. Senin para veripte alamadığın parçaları rakibin alıp yaptırıyor ve sen o yarışı kazanamıyorsun. Artık bu uygulama içi satın alma saçmalığı normal oyunlara da gelmeye başladı. NBA 2K18 gibi.

• Beğen
Tepkiler: AIS, Cadillac34 ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Gameloft şirketi direk kapatsın. Bir daha oyun filan yapmasın bu adamlar. Symbian döneminde yaptıkları oyunlar nerde, şimdiki oyunlar nerde. Sırf para için en kaliteli oyun serilerini batırdılar, saçma sapan orjinallikten tamamen uzak sırf insanlarla dalga geçmek için oyun yapmaya başladılar. Play Store'ya sadece run kelimesini yazın; en az bin tane oyun çıkıyor. Paraları bitti herhalde. Ben artık her yerde bunları yazmaktan sıkıldım. Asphalt Extreme gerçekten çok güzel bir oyun. Ama maalesef saçma sapan satın alma olayı yüzünden bir yerden sonra oyunda ilerleyemiyorsunuz. Ayrıca burada haksız üstünlük ortaya çıkıyor. Senin para veripte alamadığın parçaları rakibin alıp yaptırıyor ve sen o yarışı kazanamıyorsun. Artık bu uygulama içi satın alma saçmalığı normal oyunlara da gelmeye başladı. NBA 2K18 gibi.
Şimdi Gameloft mobil oyun sektörünü yön vermiş bir firmadır kapatılması saçma olur zaten play store'u Gameloft yönlendiriyor gibi geliyor bana ama yaptığı son oyunlar hakkikaten saçma Asphalt Xtreme Oynuyorum çok güzel fakat araba kartları sistemi facia bazı bölümlerde belli araçlar istiyor ancak bende yok mesela suv araçlar yani uzun lafın kısası para insanın gözünü kör etmiştir Gameloft sen kimsin ya ? Kendine gel...

• Beğen
Tepkiler: AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeş bu saatten sonra geri dönüş filan yapmazlar. Artık girdiler bir kanala çıkamazlar. Ubisoft'un çatısı altına geri dönmeleri şart. Kendi başlarına kaldılar iyice sapıttılar. :D :D :D

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Kardeş bu saatten sonra geri dönüş filan yapmazlar. Artık girdiler bir kanala çıkamazlar. Ubisoft'un çatısı altına geri dönmeleri şart. Kendi başlarına kaldılar iyice sapıttılar. :D :D :D
Gameloft eskiye dönerse biz deliye döneriz... :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: AIS

Cadillac34

Üye
Ubisoft yanında bir de Fishlabs olursa tadından yenmez. :D

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Sniper Strike Special Ops Baslangic Modern Combat 3' ü animsatti
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: AIS ve Cadillac34
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Sniper Strike Special Ops Baslangic Modern Combat 3' ü animsatti
Modern Combat Değil de Call Of Duty 4 Anımsattı bu arada bu oyun ne zaman gelecek güzel görünüyor

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Adam gibi premium oyun yapsınlar para verip alayım. Simcity oynuyorum şu anda iki tane tahta yarım saatte yapılıyor.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Gameloft Classics: Arcade

Akıllı telefonlarda daha önce hiç görmediğin 5 Gameloft klasiği ile geçmiş günlerin acısını çıkar!

Çıktı...!!!

Platform : Android

Link:

• Beğen
Tepkiler: AIS, Cadillac34 ve TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben diyorum abi Gameloft bıraksın bu oyun işlerini. Ciddi ciddi saçmalamakta birinciliğe oynuyorlar. Yıllar önce symbian telefonlarda oynadığımız oyunları ne akla hizmet androidte çıkartırlar ki? Uygulama içi satın almada kesin vardır zaten. Olmazsa olmaz. Oynamak isteyen alır eski nokia telefon oynar. Oldukça gereksiz ve de boş işler peşinde koşuyor Gameloft.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Ben diyorum abi Gameloft bıraksın bu oyun işlerini. Ciddi ciddi saçmalamakta birinciliğe oynuyorlar. Yıllar önce symbian telefonlarda oynadığımız oyunları ne akla hizmet androidte çıkartırlar ki? Uygulama içi satın almada kesin vardır zaten. Olmazsa olmaz. Oynamak isteyen alır eski nokia telefon oynar. Oldukça gereksiz ve de boş işler peşinde koşuyor Gameloft.
Gameloft'da sana ne yapsa yaramıyor :D :D

Returner 77

iOS :

Android
Yakında...

• Beğen
Tepkiler: AIS, Cadillac34 ve TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gameloft'da sana ne yapsa yaramıyor :D :D

Returner 77

iOS :

Android
Yakında...
Allah için son çıkardığı oyunlara bak. Hangisi adam gibi oyun? Hepsi para tuzağı başka bir şey değil. Oyunu kuruyorsun bir süre sonra para vermezsen ilerleyemiyorsun. Asphalt extremedeki araç fiyatlarına bir bak bakalım.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Allah için son çıkardığı oyunlara bak. Hangisi adam gibi oyun? Hepsi para tuzağı başka bir şey değil. Oyunu kuruyorsun bir süre sonra para vermezsen ilerleyemiyorsun. Asphalt extremedeki araç fiyatlarına bir bak bakalım.
Son çıkardığı oyunlar gerçekten berbat fakat Asphalt Xtreme Hariç
Paddington Run Gameplay

Shadowgun Legends Beta

Shadowgun Geliyor...

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi