Sevdiğim Kıza Nasıl Açılırım ?

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Eve çaya davet et annenle tanıştır ben öyle yapıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Benim lise 2ye kadar normal kiz arkadaşım olmamıştı şimdiki gençler çok hızlı vay arkadaş . Bitanede senin gibi yeğenim var ağlamış geçen gün kız için. Derslerine yoğunlaş bunlar çok boş işler şuan için muhakkak çocukluk aşkın olur ama buna konu açcak kadar bile kafa yorma. Annen baban senin için niye uğraşıyor bunu düşün okuluna ağırlık ver çıkışta git arkadaşlarınla top oyna spora ver kendini sevgili zamanın değil daha. İlerde zaten olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve Silinen üye 2362831

StatTrak

Üye
Boşver.

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Allah yardım etsin

SonSılah55

SonSılah55

Üye
abicim destan yazışşınız uykum geldi

cubeyr

cubeyr

Üye
Sık dişini biraz bir uni tuttur sonra bakarsın bu işlere suan vakit kaybından başka birşey değil

SonSılah55

SonSılah55

Üye
aynı şeyi ysşsdım sınıfındaki kızla çıkma drim şahsi görüşüm bole çünkü kız kabul etmezse onla çatışırsın hergün

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Tost ısmarla kantinde :ehe

SonSılah55

SonSılah55

Üye
tost kezmez kadınbudu köfte

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
bu Yaşta Takma O Kadar Ha İlla İstiyom dersen numarasını iste wp den yaz arama Sakın Aradın mı Olay deqişiyo

Amasyalı05aa

Üye
Eğer sevgilisi yoksa git herkesin içinde bağır. Yada
Bence direk acil fazla bekletme uzatirsan daha cok sikinti olur senin için cekinmen için bir sebep yok sonuçta oda bir insan seni yiyecek değil ya yada klasik bir yöntemle bir siir yazıp altına numarani ismini yaz o yokken defterinin arasına koy arar yada sorarsa aciklarsin durumunu

maxirabit

maxirabit

Üye
12 yaşında sevgili olmak mı ? Yeni nesil fazla hızlı yaşıyor demek ki. 2015 te 12 şimdiyse 14 o zaman. 12 yaşında biz konuşmayı bile bilmiyorduk doğru düzgün.

Hem yeni nesilde veya eski nesilde bir gerçek var, kızla konuşmayı istiyorsanız, utanan,sıkılan,özgüvensiz bir birey olmayın kız diğer yırtık olan bireye gider yoksa. Eğer her kızı şeker pembesi tezek ürettiğini sanarsanız işiniz var. Düz mantık olun, odun olun emin olun o zaman daha fazla el üstünde tutuluyorsunuz.

Dışarıda o etrafa laf atan apaçiler kolay kolay ağzının payını almıyor asıl kızların aklında yer ediniyor o türler. Tabi birde ağır başlı seven kızlar oluyor ama onlarda tiki çıkar genelde, nişantaşı türleri oluyor. Bir erkek fazla düzgün olursa kızsın sıkılmasına sebep oluyor, aşırı düzgün olmamak lazım nasılsa erkeği o konuda kız çekip çevirir, önemli olan sevdiğini sahiplenmek oluyor bu konuda zaten gerisi geliyor

Olurda başlığı açan yeniden gelirse zaten bu tür bir mantık yürütmesin okuyup daha 14 yaşında ki kız değil sevgili, yakın erkek arkadaşı bile olmaması gerekli, derslerine odaklansın o yaşta

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Bir erkek fazla düzgün olursa kızsın sıkılmasına sebep oluyor, aşırı düzgün olmamak lazım nasılsa erkeği o konuda kız çekip çevirir, önemli olan sevdiğini sahiplenmek oluyor bu konuda zaten gerisi geliyor
Genç kızlar hiç efendilikten anlamıyor nerede yırtık tip varsa onlara ilgi duyarlar, çoğu genç kız bu gençliğin verdiği hevesle bu tiplere aşık olup evleniyor sonrada daldan dala. Anlıyorlar adamlığın ne olduğunu dul damgası yedikten sonra tabi.
Bu konuda 30 yaş üzeri kadınlar daha iyi anlar adamın karakterini...
Gençler biraz idealist olmalı hedefleriniz olsun.Emin olun er yada geç nasibinizi bulursunuz...

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şimdiden ne acelen var . Bir sevgili adı altında bir kız arkadaşının olacağına birçok kız arkadaşın olsun arkadaş kardeş adında daha iyi . Tabi ki seveceksin fakat duygular bir deryadır batırır adamı mantık ve akıl kurtarır . Öz güvenin olursa kızlarla samimi ilişkin olur o da sana da bana da yeter

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
Genç kızlar hiç efendilikten anlamıyor nerede yırtık tip varsa onlara ilgi duyarlar, çoğu genç kız bu gençliğin verdiği hevesle bu tiplere aşık olup evleniyor sonrada daldan dala. Anlıyorlar adamlığın ne olduğunu dul damgası yedikten sonra tabi.
Bu konuda 30 yaş üzeri kadınlar daha iyi anlar adamın karakterini...
Gençler biraz idealist olmalı hedefleriniz olsun.Emin olun er yada geç nasibinizi bulursunuz...

22’li yaşlarda evde kaldım benim durumum ne olacak acaba diyen kızlar oluyor, şaşırılacak türler öyleleride. 25’li yaşlardaysa zaten bir kız genelde gider ipsiz, sapsız birisiyle sevgili olur hatta öylesiyle evlenir, kızların bazıları demiyorum yeni nesilde kızların alayı bu yönde seçim yapar, düzgün olan erkeği sevmezler sonrada o başına işler açan erkekten dili yanar kızın, ayrılır daha farklı birisini bulur o kişide yine ipsiz, sapsız bir tip olur ama düzgün bir erkek karşısına çıkar keşke sevgilim senin gibi olsa diye iç çeker düzgün olan erkeğe. Kızlarda maymun taktiği oluyor eğer sağlam tutamazlarsa dalı, diğer dala atlamazlar :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt