Arkadaşlar Modem Alacağım Yardım ( ACİL )

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
Yani şimdi 59 TL ile 219 TL arasında fark yokmudur diosun benim internetim hibernet 24 mgbt hız alıyorum ve Huawei Hg655d modeli 24 mgbt e geçince TTNet vermişti oda bozuldu şimdi almışken bundan daha iyi birşey almak istiyorum ve o kadar ucuz yollu birşey almak istemiyorum wifi yönünden sıkıntı yaşamamak için internet sitelerinde araştırdım ama bendeki bozulan modem ile Asus n16 arasında ne gibi artılar var bilmek için soruyorum
Bu benim önerdiğim ttnet al rahat 35 mb kadar destekliyor en az oda hem modem kurulum kendi yapıyor cok da hızlı

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Aldım arkadaşlar inşAllah sıkıntı yaşamayız

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kurulumu yaptım internetimi daha sağlıklı hale geldi kesinlikle alacaklara tavsiye ederim online oyun oynarım arada ping 90 100 iken 60 a düştü gerçekten başarılı [emoji106][emoji108]

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar kurulumu yaptım internetimi daha sağlıklı hale geldi kesinlikle alacaklara tavsiye ederim online oyun oynarım arada ping 90 100 iken 60 a düştü gerçekten başarılı [emoji106][emoji108]
Bende zamanında kullandım guzel modem cok internette işi olmayan için güzel yani sürekli indirme yükleme yapmayan içn iyi oyun performansı guzel modemin pc iyise

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt