WhatsApp Messenger v2.16[54] orjinal <-> modded version C-E-F [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
unable to install diyo yanda kirmizi unlem isareti cikiyo
QT uygulaması sizin telefona da var fakat dokunmatik olan S^3 uygulamaları sizin telefonunuzda çalışmaz, siz yanlış kategoridesiniz.

RoGue34

RoGue34

Üye
mesut kardeşim bak ben erene dedim benimki s60v3 diye ama adam hala link gonderiyor yahu

Cadillac34

Üye
3G bağlantısı ile ne alakası olabilir ki?

RoGue34

RoGue34

Üye
diyorum ya ben nokia e 72 kullaniyorum diye allah allah ya s60v3 diye soyluyorum sana.s60v3 de dokunmatik telefon yoktur kardesim

PALA.

PALA.

Üye
3G bağlantısı ile ne alakası olabilir ki?
Benim telefonda e posta sorunsuz çalışıyordu, gittim operatörün sitesinden 4.5g ve 3g servisini denemek için kapattım.
E posta hizmeti çalışmadı. Buna benzer bazı uygulamalarda bunu isteyebiliyor.

Cadillac34

Üye
Çalışmaması ona bağlı değil. POP ve IMAP sunucuları ile alakalı bir durum.

Cadillac34

Üye
Arkadaşlar, WhatsApp sohbet geçmişi yedeği hangi klasöre kaydediliyor? Nerede bulabilirim sohbet geçmişini?
Kimse bilmiyor mu arkadaş? Hiç mi WhatsApp kullanmadınız ya?
Niye kimse cevap yazmıyor?

PALA.

PALA.

Üye
Arkadaşlar, WhatsApp sohbet geçmişi yedeği hangi klasöre kaydediliyor? Nerede bulabilirim sohbet geçmişini?
Kimse bilmiyor mu arkadaş? Hiç mi WhatsApp kullanmadınız ya?
Niye kimse cevap yazmıyor?
MsgStore.bak.1 dosyasında tutuyor diye biliyorum.
data> wa> klasörünün altında olur genelde kontrol edin.
uzun zaman oldu desteği keseceğimi duyunca sinirlendim sildim uygulamayı, umarım işini görür.

Cadillac34

Üye
MsgStore.bak.1 dosyasında tutuyor diye biliyorum.
data> wa> klasörünün altında olur genelde kontrol edin.
uzun zaman oldu desteği keseceğimi duyunca sinirlendim sildim uygulamayı, umarım işini görür.
Sağol.

PALA.

PALA.

Üye
Sorun tam olarak şu: Uygulama sadece kullanıcı adı kabul ediyor e-posta kabul etmiyor. Ve eski hesaplarda bu mevcut ama değiştirilmiyor. Yeni hesaplarda yok sanırım. Benim kullanıcı adım var ve girebiliyorum.
Ben yukarıdaki arkadaşımız için söylemiştim ama yinede bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
Eski ve yeni hesapları denemek...Bu durumda başka bir tanıdığın hesabıyla giriş yapıp denemek lazım ki emin olabilmek için.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Ben yukarıdaki arkadaşımız için söylemiştim ama yinede bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
Eski ve yeni hesapları denemek...Bu durumda başka bir tanıdığın hesabıyla giriş yapıp denemek lazım ki emin olabilmek için.
:rica: Herhangi kullanıcı adı olan bir hesapla denemeniz yeterli :)

süperdodocuk

Üye
hala olmadı mı whatsapp

Üst Alt