Püf Noktası General Mobile 5 Plus Kolay Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile 5 Plus Kolay Root Yapma
Tool Ne İşe Yarıyor?
  • Bu tool ile OEM kilidinizi tek tuşla açabilirsiniz.
  • Bu toolla tek tuşla hem TWRP hem de Root atabilirsiniz.
  • [YAKINDA] Tek tuşla Xposed kurabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri:

Kullanım:

Kullanımı oldukça basit. Başlayalım.
  • İlk önce verdiğim linkten .rar dosyasını indirelim.
  • Rar dosyasını herhangi bir klasöre çıkartalım.
  • [Eğer daha önce fastboot ile OEM kilidinizi açtıysanız 6. adıma geçin]
  • Çıkarttığımız klasöün içinden "GM 5 Plus OEM Unlock" dosyasını açalım. Şifre soracak. Şifre: TheNexus
  • Tool size gerekli uyarıları ve yönlendirmeyi yapacak. Dikkatli okuyun.
  • Şimdi çıkarttığımız klasörden "GM 5 Plus Root" dosyasını açın. Şifre soracak. Şifre: TheNexus
  • Tool size gerekli uyarıları ve yönlendirmeyi yapacak. Dikkatli okuyun.
  • İşlem tamam. Artık OEM kilidiniz açık, cihazınız rootlu, TWRP kurulu.

• Beğen
Tepkiler: halo_42, mehmet seckın ercel, PALA. ve 2 diğerleri

kolombo28

kolombo28

Üye
Keşke tlf hafiza kartina yüklenip öğle yapilsa bilgisayar sıkıntı zor oluyor . diskovery de kolaydı bu yöntem :(((

Son düzenleme:
bulut6842

bulut6842

Üye
Bu telefon a root atma ne işe yarıyor

Mustafa00450

Üye
general mobil 5 için uygunmu bu yöntem

Hasand.

Hasand.

Üye
Ben king root öneririm gayet kolay rootladıktan sonra rashr flash toplam ile twrp yükle iş tamamdır

Mustafa00450

Üye
hangi kingrotu önerirsiniz

blastx

blastx

Üye
Kingrootla denedim, yapamadim ben.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ben 4 5 yöntem denedim ama yine de yapamadım :bilmm

___kaptan___

___kaptan___

Üye
OEM kilidini açtım twrp yi de açıyorum ama twrp ekranında dokunmatik ekran çalışmıyor neden acaba bilgisi olan var mi?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Farklı bir twrp kurabilir misiniz sürüm farklı olsun.
O nasıl olacak? konudaki adımları uygulayarak twrp yüklüyorum, bahsettiğiniz manuel olarak cihaza yüklediğim uygulama mı acaba? tam idrak edemedim kusuruma bakmayın :bilmm

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
O nasıl olacak? konudaki adımları uygulayarak twrp yüklüyorum, bahsettiğiniz manuel olarak cihaza yüklediğim uygulama mı acaba? tam idrak edemedim kusuruma bakmayın :bilmm

bunu indirin.
Aşağıdaki gibi yükleyin deneyin. Yine olmazsa Adroid 7.1.1 yüklü iken twrp deneyin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye

bunu indirin.
Aşağıdaki gibi yükleyin deneyin. Yine olmazsa Adroid 7.1.1 yüklü iken twrp deneyin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
zaten cihaz 8.0'dı, ve ilk defa kendi başıma Android bir cihazın versiyonunu düşürdüm kazasız belasız. umarım olur, ayrıca bu yükleme işlemini cihaz hangi modda iken yüklemem gerekiyor, recovery moduna alınca telefon geri açılıyor bootloader modunda mı yükleyeyim

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
zaten cihaz 8.0'dı, ve ilk defa kendi başıma Android bir cihazın versiyonunu düşürdüm kazasız belasız. umarım olur, ayrıca bu yükleme işlemini cihaz hangi modda iken yüklemem gerekiyor, recovery moduna alınca telefon geri açılıyor bootloader modunda mı yükleyeyim
Bu kodları yazıda anlatıldığı gibi uygulamanız yeterlidir.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bu kodları yazıda anlatıldığı gibi uygulamanız yeterlidir.
hemen deneyip geri dönüş yapacağım teşekkür ederim :tebessüm:
Cihaz bootloader modunda dediğiniz şekilde işlemi yaptım cizaz yeniden açıldı? normalde ben cihazı rootlamak için uğraşıyorum, ama bir türlü root yapamadım! normalde twrp uygulamasının açılması gerekmiyor muydu?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
hemen deneyip geri dönüş yapacağım teşekkür ederim :tebessüm:
Cihaz bootloader modunda dediğiniz şekilde işlemi yaptım cizaz yeniden açıldı? normalde ben cihazı rootlamak için uğraşıyorum, ama bir türlü root yapamadım! normalde twrp uygulamasının açılması gerekmiyor muydu?
Bunları yaptıktan sonra recovery açın test edin tekrar :)

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bunları yaptıktan sonra recovery açın test edin tekrar :)
birde öyle deneyelim :bilmm
herşeyi dediğiniz gibi yapıyorum ama malesef değişen bir şey yok, twrp ekranı gelmiyorum malesef ve root kontorlü yapıyorum köke erişim tok hatası alıyorum

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
birde öyle deneyelim :bilmm
herşeyi dediğiniz gibi yapıyorum ama malesef değişen bir şey yok, twrp ekranı gelmiyorum malesef ve root kontorlü yapıyorum köke erişim tok hatası alıyorum
İlginç kendim de 6 ay gm5 plus kullandım hiç denk gelmedim bir şeyde diyemiyorum :hmmm

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
İlginç kendim de 6 ay gm5 plus kullandım hiç denk gelmedim bir şeyde diyemiyorum :hmmm
Yemin ederim kafaları yedim oldum :angry: Cihaz 8.0 idi oem kilidini açtım root yapamadım 7.1.1 e düşürdüm, oem kilidi açık ama hiçbir şekilde root yapamıyorum, Sizin verdiğiniz .img dosyası ile twrp kurulum ekranı geldi onda da dokunmatik sorunu yaşadım. nasıl root yapacağım bilmiyorum.

Öyle saçma bir sistem ki anlatamam, zamanında Symbian telefonlarımızı sadece 3 dk da hack işlemi yapıyorduk, ama android telefonu rootlamak için ben 3 gündür uğraşıyorum.. yakında telefonu kargoya verip size göndereceğim her halde :sirit:

Ayrıca bu root işlemini telefonculara vs yaptırabilir miyiz?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yemin ederim kafaları yedim oldum :angry: Cihaz 8.0 idi oem kilidini açtım root yapamadım 7.1.1 e düşürdüm, oem kilidi açık ama hiçbir şekilde root yapamıyorum, Sizin verdiğiniz .img dosyası ile twrp kurulum ekranı geldi onda da dokunmatik sorunu yaşadım. nasıl root yapacağım bilmiyorum.

Öyle saçma bir sistem ki anlatamam, zamanında Symbian telefonlarımızı sadece 3 dk da hack işlemi yapıyorduk, ama android telefonu rootlamak için ben 3 gündür uğraşıyorum.. yakında telefonu kargoya verip size göndereceğim her halde :sirit:

Ayrıca bu root işlemini telefonculara vs yaptırabilir miyiz?
telefoncuya gitmeyin derim root atacam diye telefonun içini açarlar :) ben size özelden link atayım bir daha bakın.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ___kaptan___

Üst Alt