Androidler için j2me oyun yükleyici

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Androidler için j2me oyun yükleyici
Link:

Java tellerde bile çalışmayan oyunları bu uygulama sayesinde kolayca çalıştıracaksiniz.
Birkaç tane çalıştırdım bugün.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Desene java telefonlarda yalan oldu ? Acaba java uygulamada çalıştırır mı ? Java Internet uygulamaları çok az internet harcıyorda o yüzden diyorum . Opera mini java fena olmaz hem hızlı hem de az yakar .
Üyelik istiyor , ön izleme vs ekleyebilir misin ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle paylaşım için teşekkürler. Bence fazlası ile gereksiz bir yazılım. Kim yazdıysa programı kesin işssizlikten yazmıştır :D :D Bir de alıntı yaptığın siteleri kontrol et. Sen programı indir mediafireye yükle çok uzun sürmez zaten. Site üyelik istiyor. ;)

• Beğen
Tepkiler: köprülü

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım yok. Program ilk başta çalışmıyor.Kapatıp yeniden deneyin. Olmadı telefonu tekrar kapatıp başlatın. indirdiğiniz dosyayı bulup üstüne tıklayın. Program dosyayı yükleyip açacaktır. Ben 240 × 320 ekran olanları indirdim.Oyunun altındaki tuşlara dokunarak oyunu oynayabilirsiniz.
Desene java telefonlarda yalan oldu ? Acaba java uygulamada çalıştırır mı ? Java Internet uygulamaları çok az internet harcıyorda o yüzden diyorum . Opera mini java fena olmaz hem hızlı hem de az yakar .
Üyelik istiyor , ön izleme vs ekleyebilir misin ?
Uygulama zaten androidler için.

waterback

waterback

Üye
Uygulamayı türkçeye çevirdim
ahada link

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: köprülü ve adler03
turancen

turancen

Üye
Birde hangi oyunları oynatıyor onuda deseydiniz iyiydi :) yedek aldık yükleyecem tele, android oyunlardan sıkıldım nostalji şart
en çok istediğimde şu ngage oyunlarını androidde oynamak :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim dosyayı iş
Birde hangi oyunları oynatıyor onuda deseydiniz iyiydi :) yedek aldık yükleyecem tele, android oyunlardan sıkıldım nostalji şart
en çok istediğimde şu ngage oyunlarını androidde oynamak :D
O olayı çok uzun zamandır bende düşünüyordum ancak sistemin tekrar yazılması ve tam kapasite ile çalıştırılması gerekiyor ki inan bana hiçkimse uğraşmaz. N73 te yüklü 2. nesil N-Gage oyunları aylardır oynamıyorum.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik ekranlı java tellerde daha iyi çalışırlar. Tabi uygun ekranlı olursa.Bu sekilde çalışan telefon örnekleri verirse arkadaşlar memnun kalırım.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Ben s7 de 450x800 yapip keyboard ayari cizgisini en geriye cekip tussuz tam ekran oynuyom

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ben s7 de 450x800 yapip keyboard ayari cizgisini en geriye cekip tussuz tam ekran oynuyom
Dokunmatik hale mi geliyor?

Age of Empires 3 Asian Dynasties oyununun linki bu.s5'te tuşsuz oynuyorum.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Ev
Dokunmatik hale mi geliyor?

Age of Empires 3 Asian Dynasties oyununun linki bu.s5'te tuşsuz oynuyorum.
Evet dokunmatik hale geliyo keyboard (klavye) yerindeki mavi cizgiyi en geri getirdim tus takimi kalkti

adler03

Üye
    Konu Sahibi
480×800 java oyunlar dokunmatik oluyor. Giriş yaparken oyunun ölçeğini aynen girmek gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Konuya uzun zamandır mesaj yazılmamış.
Programı merak edenler google playden indirebilirler.
Programın adı j2me loader.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Nolur1903

Nolur1903

Üye
Kardesim java oyunlari kaldirildi mi

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dediomil sitesinin linki

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye

güzel java oyunları var eskiden çok oynardım.

• Beğen