Samsung wave 2 youtube sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

relaxeroglu

Üye
selam arkadaslar ben yorumlari okudum fakat sorunuma cozum bulamadim samsung wave s8500 sahibiyim 1 hafta oncesine kadar youtube dan hd video izleyebiliyordum wifi ile ayrica internet paketim de yok sadece wifiden izliyordum ancak ne olduysa son 1 haftadir youtube videolari olabilecek en kotu kalitede aciliyor hic bir sey izlenmiyor sorunuma cozum sunabilecek birisi olursa sevinirim

fenomen1989

Üye
selam arkadaslar ben yorumlari okudum fakat sorunuma cozum bulamadim samsung wave s8500 sahibiyim 1 hafta oncesine kadar youtube dan hd video izleyebiliyordum wifi ile ayrica internet paketim de yok sadece wifiden izliyordum ancak ne olduysa son 1 haftadir youtube videolari olabilecek en kotu kalitede aciliyor hic bir sey izlenmiyor sorunuma cozum sunabilecek birisi olursa sevinirim

Aynen bende sadece wifiden baglaniyordum tam bir yada iki hafta once biranda hq izleme tusu gitti tum videolarin kalitesi cok kotu suan. Ve hayir kesinlikle internet hiziyla alakali degil baska yerlerdede wifiden baglandim oralardada videolar kalitesizdi. Lutfen cozum bulabilirseniz hayatimi kurtarmis olursunuz video izlemeden duramiyorum :D

fenomen1989

Üye

Aynen bende sadece wifiden baglaniyordum tam bir yada iki hafta once biranda hq izleme tusu gitti tum videolarin kalitesi cok kotu suan. Ve hayir kesinlikle internet hiziyla alakali degil baska yerlerdede wifiden baglandim oralardada videolar kalitesizdi. Lutfen cozum bulabilirseniz hayatimi kurtarmis olursunuz video izlemeden duramiyorum :D

fenomen1989

Üye

Bendede ayni problem var ve cozumu simdi buldum ve hemen cevabi soyluyorum aslinda tam cozum degil ama buda is gorur. Youtubedan izlemek istedigin videonun urlsini kopyala ve sonra en.savefrom.net/ adli siteye git orada bos bi kutu var urlyi oraya yapistir sonra sag tarafta sana videonun kalitesini sorucak 360p 720p vs. istedigine tikla ardindan sana videoyu kaydetme veya izleme seceneklerini cikaricak sende izle ye basican ve istedigin videoyu izleyebiliceksin. Dedigim gibi gercek problemin cozumu degil ama artik istedigin videoyu ister izlersin ister indirirsin sana kalmis kolay gelsin :D

baby_face_

baby_face_

Üye
Arkadaşlar benim youtube ile ilgili farklı bir sorunum var. Daha bir hafta öncesine kadar youtubeden sorunsuzca video izliyebiliyordum fakat ne olduysa artık izliyemiyorum yani sayfa açılıyor onda bir problem yok fakat videoyu açmak için play ikonuna dokunduğumda algılamıyor, videoya geçmiyor hiçbir tepkime vermiyor yazılımım2.0 jvlc2 orjinal sürüm. Tarayıcıda bir problem olabilir mi acaba çünkü facebook sayfasına da giremiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

atto_can

Üye
about:invalid#Closurez ARKADAŞLAR YOUTUBE DA BİR VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BASTIĞIMDE YENİ SEKMEDE about:invalid#Closurez BU HATAYI VERİYOR BİLGİSİ OLAN VARMI ? BADA 2 TELEFONUM

Üst Alt