Z2 için Rom önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
Z2 için Rom önerileri
Varmı önerisi olan. stabil bir rom rootlu kullanım için.

osicik

Üye

Ben bunu kullanıyorum dostum epeydir memnunun ama sık format attığım için belli süre sonra stabilite bozuluyor mu bilmiyorum 6 da güzel bir rom çıkana dek kullanırım diye düşünüyorum tavsiye ederim şarjıda fena değil çeyrek ışık parlaklığında 7-8 saat ekran görüntüsü alıyorum dolu dolu günü bitiriyor

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
root lumu bu xposed gördüm sanırım resimlerde rootlu gelio sanırım :)
birde recovery den yükleniyor sanırım bunun için ayrı bir recovery yüklemelimiyim? imei silinmez demi :)

osicik

Üye
root lumu bu xposed gördüm sanırım resimlerde rootlu gelio sanırım :)
birde recovery den yükleniyor sanırım bunun için ayrı bir recovery yüklemelimiyim? imei silinmez demi :)
Ayrı bişey yapmana gerek yok zaten telin rootlu olacak recovery yüklü olacak yedeklerin program rehber falan olsun full wipeleri yap rootlu hazır rom başka bişey kurmana gerek yok yükleyince
Recovery sürümünde sıkıntı olacağını zannetmiyorum

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
altta birde bunlar var

Statusbar lock screen +Aosp style patch:
Please download:5.1.1.AOSP_stanbar lock.zip

Remove Statusbar lock screen +stock statesbar:
Please download:5.1.1.SystemUI.264_stock.zip

bunlarıda atayım mı
bide bu var

D6502 path_fix.264.zip

osicik

Üye
6502 z2 nin sürümü ile ilgili 6503 ise sürümü atmayacaksın
Diğerlerinide ben kullanmam genelde kilit simgesi kullanmıyorum çift tıkla kilitliyorum nova launcher ile....
Bu arada rom atmayı bildiğini varsayarak cevaplıyorum telefonun hangi model olduğu falan önemli 6502 yada 6503 gibi bunlara dikkat et sonradan sorun yaşamanı istemem!!!

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
benim ki 6503 yani sadece rom yüklesem yeter
birde boot kilidi ne oluyor bunla kırılıyor mu

osicik

Üye
Sen siteden yada google dan ayrıntılı anlatımı olan bi konuyu oku kardeş burdan anlatmak zor oluyor ve yanlış bişey söylemekte istemem...

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
tamam

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
bootloader kırmdan da recovery yükleyebilirmiyim?

Son düzenleme:
#GÖKHAN#

#GÖKHAN#

Üye
direk flashtool ile yükleyebiliyor muyuz ?

mitheil86

Üye
bu siteye bak kardeşim adam çok güzel anlatmış ben bu şekilde Z2 D6502 telefonuma root attım.

sebo7

sebo7

Üye
    Konu Sahibi
sattım telefonu

turkishield

turkishield

Üye
bu siteye bak kardeşim adam çok güzel anlatmış ben bu şekilde Z2 D6502 telefonuma root attım.

ahaha kardeşim şaka mısın adamın postuna bir yıl sonra cevap atmışsın xd bir yıl boyunca çözüm bulamadığını düşündün yani xd bu arada z4 z5 bitti xler xzler geldi geçiyor ama maxicepin z2de kalması üzdü :catcat: