Symbian Eset Antivirüs Etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian Eset Antivirüs Etkinleştirme
Eset antivirüs programını nasıl etkinleştirebilirim? Bilgileri girince "Mobile device activation server error(21099)" hatası veriyor. Nedir bu hata bilen varsa söyleyebilirmi?

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Sanırım sunucu hatası veriyor. Yani uygulama aktivasyon işlemleri yapılamıyor. Ya en son sürümünü dene ya da başka uygulama dene.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Sanırım sunucu hatası veriyor. Yani uygulama aktivasyon işlemleri yapılamıyor. Ya en son sürümünü dene ya da başka uygulama dene.
resmi sitesinden indirdim ama neden olmuyor bende anlamadım.

PALA.

PALA.

Üye
Eskiden beri symbianda antivüslerin pek işe yaradığı görmedim sisteme virüs bulaştığına da rastlamadım. İnsan yavaşlık sezince şüpheleniyor.Temiz format atıp güvenilir uygulamaları yüklediğimiz takdirde sıkıntı çıkmıyor.
opera mağzada virüs temizle uygulaması vardı tarattım 7 virüs varmış sildi. Sonra haberlere baktım, maxicepe felan girdim tekrar tarattım 2 virüs dedi :)
Muhtemelen çerezleri zararlı sayıyor. Asılsız şeyleri virüs diyor.
Symbian için adblock benzeri birşey olsaydı iyiydi google reklamlarından gına geldi :)
Bende virüs bulaştı sandım bir ara reklammış

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Eskiden beri symbianda antivüslerin pek işe yaradığı görmedim sisteme virüs bulaştığına da rastlamadım. İnsan yavaşlık sezince şüpheleniyor.Temiz format atıp güvenilir uygulamaları yüklediğimiz takdirde sıkıntı çıkmıyor.
opera mağzada virüs temizle uygulaması vardı tarattım 7 virüs varmış sildi. Sonra haberlere baktım, maxicepe felan girdim tekrar tarattım 2 virüs dedi :)
Muhtemelen çerezleri zararlı sayıyor. Asılsız şeyleri virüs diyor.
Symbian için adblock benzeri birşey olsaydı iyiydi google reklamlarından gına geldi :)
Bende virüs bulaştı sandım bir ara reklammış
Adblock programı ilk bilgisayarda çıktığı için kullanıldı. Sonra millet mobilden de girince reklamlar çoğaldı. Adblock bu sefer mobil için de uygulama çıkardı. Ama uygulamayı gören siteler içerikleri görmek için Adblock reklam engelleyici uygulamayı kapatmayı istiyor. Zaten internete parayı veriyor bir de reklamlara mı para verecek.