whatsapp bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp bitiyor
bir şey yapabilen var mı lazım

Cadillac34

Üye
Bizim yapabileceğimiz bir şey değil. Whatsapp yetkilileri kesin tarih vermişse o tarihte sunucuları çeker. Bizde isteriz bitmesin ama ne yapalım.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
S40 serisinde uygulamada hakkında bölümünde son destekleme tarihi değiştirilmiş . 2018/31/12 olmuş . Siz de kontrol edin .

Cadillac34

Üye

Cadillac34

Üye
Artık WhatsApp Symbian S60 işletim sistemi için desteğini ve sunucularını kesti. Bundan sonra artık S60 için WhatsApp'ı kullanamayacağız.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Başlık hatalı yazılmış.
Hangi sistem için bitiyor ise o sistemin adını yazmak daha doğru olurdu.

Cadillac34

Üye
Başlık hatalı yazılmış.
Hangi sistem için bitiyor ise o sistemin adını yazmak daha doğru olurdu.
Bu konu daha önceden açıldığı için ve WhatsApp o tarihlerde duyuru yaptığı için Symbian işletim sistemi hakkında açılmış. Ama WhatsApp diğer S40 işletim sistemi için tarihi 6 ay daha uzattı.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bu konu daha önceden açıldığı için ve WhatsApp o tarihlerde duyuru yaptığı için Symbian işletim sistemi hakkında açılmış. Ama WhatsApp diğer S40 işletim sistemi için tarihi 6 ay daha uzattı.
Çünkü S40 kullanımı şu anda S60 kullanımından fazla o yüzden 6 ay daha uzatmışlar

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Çünkü S40 kullanımı şu anda S60 kullanımından fazla o yüzden 6 ay daha uzatmışlar
Evet doğru. İyi de S40 sisteminin S60 sisteminden farkı yok ki. Tuşlu telefonlara destek uzatılıyor da dokunmatikler de mi uzatılmıyor?

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sayın cadillac34 s40 ta uzattılar fakat fotoğraf göndermeye çalışırken bilinmeyen kuruluş sertifika hatası veriyor ve sertifikayı indirmek için whatsapp sayfasına yönlendiriyor , indiriyorsunuz ama hiçbir işe yaramıyor. Sertifika kuruluşuna da danıştım olayın tamamen whatsapp kaynaklı olduğunu söylediler . Kısacası S40 ta süreyi uzattı fakat fotoğraf göndermeyi engelledi . Bu durumu bildiriyorum artık destek vermiyoruz diyorlar .

Cadillac34

Üye
Sayın cadillac34 s40 ta uzattılar fakat fotoğraf göndermeye çalışırken bilinmeyen kuruluş sertifika hatası veriyor ve sertifikayı indirmek için whatsapp sayfasına yönlendiriyor , indiriyorsunuz ama hiçbir işe yaramıyor. Sertifika kuruluşuna da danıştım olayın tamamen whatsapp kaynaklı olduğunu söylediler . Kısacası S40 ta süreyi uzattı fakat fotoğraf göndermeyi engelledi . Bu durumu bildiriyorum artık destek vermiyoruz diyorlar .
Sende tarihi geri al öyle dene. WhatsApp'ı kapat interneti kapat. Telefonu yeniden başlat ve interneti açıp uygulamaya tekrar gir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sende tarihi geri al öyle dene. WhatsApp'ı kapat interneti kapat. Telefonu yeniden başlat ve interneti açıp uygulamaya tekrar gir.
Benim kullandığım S40 telefon da uygulama yöneticisi diye bir olay yok . Normalde tek uygulama çalıştırır arka planda uygulama çalışmaz ama whatsapp bu olayı çözmüş arka planda wp çalışıyor fakat kapatma imkanı yok . Silersem anca . Ayrıca interneti istediğin vakit açıp kapatamiyorsunuz öyle bir olayda yok . Normalde otomatik açıp kapanıyor wp yukleyince surekli acik hic kapanmiyor

PALA.

PALA.

Üye
Bende iki tane var. Ama sadece bunu kullanıyorum.
appsinator da güzel uygulama whatsapı kapatmayabilir ama tek dokunuşta açık ne varsa kapatıyor
sinir bozmaktan başka işleri yok. Bırak isteyen kullansın bu sınırlamalar yüzünden rahat mesajlaşamıyoruz

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
appsinator da güzel uygulama whatsapı kapatmayabilir ama tek dokunuşta açık ne varsa kapatıyor
sinir bozmaktan başka işleri yok. Bırak isteyen kullansın bu sınırlamalar yüzünden rahat mesajlaşamıyoruz
Şu artık WhatsApp'sız dönem düşünemiyorum yani.

Cadillac34

Üye
Şu WhatsApp'a bağlanamama ve telefon doğrulama sorunu çözebilen var mı?

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Evet doğru. İyi de S40 sisteminin S60 sisteminden farkı yok ki. Tuşlu telefonlara destek uzatılıyor da dokunmatikler de mi uzatılmıyor?
S60 sistemini sadece dokunmatikler kullanmadı mesela elimde Nokia C5-00 var İşletim Sistemi S60v3

Cadillac34

Üye
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Whatsapp ' a e-posta yazalım yüklenelim belki bir işe yarar halen kullanan bir kitle olduğunu görmeleri lazım bence

• Beğen
Tepkiler: v30xy ve Cadillac34