nokia x2 02 sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
nokia x2 02 sorunu
[COLOR=""][SIZE=""]Arkada$lar nokia x2 02 tel'im var youtubeden video izleyemiyorum n olur yardim edin yolu yokmu yahu program falan t$krlr[/SIZE][/COLOR]

Uhops

Uhops

Üye
M.youtube.com adresine gir.

Uhops

Uhops

Üye
Bi hata falan veriyormu?

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]Java.script.error meror diyor[/SIZE][/COLOR]

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Kardeş benimkide aynı telefon aynı sorun nolur yardım edin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bu operanın 4.20 versiyonun modlu hali bunu kurun niye derseniz telefonunuz yetersiz hafıza hatası veriyor . Bu opera da * tuşuna birkaç defa bastığınızda en üstte ...% işareti çıkar bu işletim sisteminde kullanılmayan ram oranıdır. Bu uygulamayı yükledikten sonra youtube a girip video açmak için link e tıkladığınızda size birkaç seçenek soracaktır sizde en alttan built browser diyerek açmayı deneyin . Programın kullanımı için S40 bölümünde yer alan s40 için youtube dan video ve müzik indirme konusuna bakabilirsiniz

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
bu operanın 4.20 versiyonun modlu hali bunu kurun niye derseniz telefonunuz yetersiz hafıza hatası veriyor . Bu opera da * tuşuna birkaç defa bastığınızda en üstte ...% işareti çıkar bu işletim sisteminde kullanılmayan ram oranıdır. Bu uygulamayı yükledikten sonra youtube a girip video açmak için link e tıkladığınızda size birkaç seçenek soracaktır sizde en alttan built browser diyerek açmayı deneyin . Programın kullanımı için S40 bölümünde yer alan s40 için youtube dan video ve müzik indirme konusuna bakabilirsiniz

kardeş dediklerini yaptım error dedi lütfen başka bir yolu yokmu
Benim sorunum tam olarak şöyle
opera miniden youtube giriyorum videonun üstüne tıklıyorum web adresine gitmek istiyor musunuz diyo evet diyom sonra karşımda akışı başlat çıkıyo tıklıyom "yanıt bilinmiyor" diyo yardım
MAERKEK bu verdiğin opera mini modun ayarlarını nasıl yapmamız gerektiğini biliyonmu çok karmaşık çünkü lütfen yaarrrddııımmm

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
opera miniden youtube giriyorum videonun üstüne tıklıyorum web adresine gitmek istiyor musunuz diyo evet diyom sonra karşımda akışı başlat çıkıyo tıklıyom "yanıt bilinmiyor" diyo yardım
Öncelikle kullandığınız operatör nedir ve telefonunuz için gerekli ayarları yüklediniz mi ?
O operayı boş verin siz kendi sitesinden indirin

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Kullandığım operatör vodafone ve bütün ayarları yükledim

Cadillac34

Üye
kardeş dediklerini yaptım error dedi lütfen başka bir yolu yokmu
MAERKEK bu verdiğin opera mini modun ayarlarını nasıl yapmamız gerektiğini biliyonmu çok karmaşık çünkü lütfen yaarrrddııımmm
Arkadaşım, real player ayarlarını yaptın mı?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Real player varmı ki X2-02 de X2-00 da yok o yüzden soruyorum

Cadillac34

Üye
Real player varmı ki X2-02 de X2-00 da yok o yüzden soruyorum
Bilmiyorum artık video oynatıcı varsa onun ayarların akış ayarlarını yapması gerekir. Ama sadece mobil veride çalışır. Wi-fi desteklemez.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Arkadaşlar galiba benim telefonum akışı desteklemiyor.Tek çare youtube uygulaması.Arkadaşlar çalışan youtube uygulaması bilen varmı lütfen link yada dosya atın.
Ben bir tane yükledim ama çalışmıyor bir türlü şartlar ve koşullar yüklenmiyo o yüzden kullanamıyorum

PALA.

PALA.

Üye
Arkadaşlar galiba benim telefonum akışı desteklemiyor.Tek çare youtube uygulaması.Arkadaşlar çalışan youtube uygulaması bilen varmı lütfen link yada dosya atın.
Ben bir tane yükledim ama çalışmıyor bir türlü şartlar ve koşullar yüklenmiyo o yüzden kullanamıyorum
Merhaba, bu opera sürümünü denediniz mi belki işinizi görür

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yakında S40 ekran görüntüsü almayı anlatacağım sorunlarınızı daha iyi ifade edebileceksiniz

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Yakında S40 ekran görüntüsü almayı anlatacağım sorunlarınızı daha iyi ifade edebileceksiniz
MAERKEK ben s40ta ekran görüntüsü almayı biliyorum

Arkadaşlar bu uygulamayı indiriyoruz sonra hangi uygulamada ekran görüntüsü alacaksak onu uc browserla indiriyoruz yani dediğim xxx_jar olmalı sonra gidip xxx_jar'ı xxx.zip yapıyoruz sonra screnshot embedder uygulamasını açıyoruz xxx.zip dosyasını buluyoruz ve üstüne tıklıyoruz uygulama iznine evet deyin sonra bir çubuk dolacaktır uygulamayı kapatın sonra xxx.zip dosyasının bulunduğu klasörü açın orda NDAK diye bir klasör olacaktır onu açın xxx_jar diye bir dosya olacaktır xxx_jar'ı xxx.jar yapın uygulamanız çıkacaktır uygulamanızı açın arama tuşuna basarsanız ekran görüntüsü çekecektir * tuşuna basarsanız ekran görüntünüzu nereye kaydedeceğini ayarlayabilirsiniz.inşallah hepiniz faydalanırsınız
Arkadaşlar xxxler temsilidir

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ekran görüntüsünü yolla bakalım. İsmail

Üst Alt