Faturasız / Faturalı Vodafone Rezilligi!

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone'den Memnun musunuz ?

• Evet

• Kesinlikle hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
Onu bende yaşadım bir ara salla.kazandan paket aldım akşama anca geldi 24 saatlik paket sabaha bitmişti
Bazen göremiyordum paketimi bende
Hatta faceden Vodafone yazdım bir şey geçmedi elime
Kimsenin bir şeyden haberi yok oysa bakım varmış

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
Vodefone rezilliktir. Kullandığım her güne lanet ettim. En iyisi turkcell. Turkcell den şaşmayacaksın.
Bence de internet hızı bile Vodafone göre düşük
Vodafone interneti somuruyordu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Aylık 30 tl civarı fatura ödüyorum türkcelle 4 gb internet 1000 sms 750 dk her hafta felen interneti de ekleyince 5 6 gb a kadar çıkıyor mobil veri kullanımım bir ayda. Sıkıntısız ve hak ediyorlar pahalı demeyin ne kadar ekmek o kadar köfte demişler. Hediyelerle 5 6 fb her ay internet kullanımım oh mis
Aylık 30 tl civarı fatura ödüyorum türkcelle 4 gb internet 1000 sms 750 dk her hafta felen interneti de ekleyince 5 6 gb a kadar çıkıyor mobil veri kullanımım bir ayda. Sıkıntısız ve hak ediyorlar pahalı demeyin ne kadar ekmek o kadar köfte demişler. Hediyelerle 5 6 fb her ay internet kullanımım oh mis

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell sonuna kadar hakkediyor...

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Vodafone u da kullandım 2 3 ay sürdü vodafone pişmanlıktır tğrkcelşden 2 sene önce taşıyarak hata etmişim attan inip eşeğe binmek ile aynı şey oldu
Vodafone u da kullandım 2 3 ay sürdü vodafone pişmanlıktır tğrkcelşden 2 sene önce taşıyarak hata etmişim attan inip eşeğe binmek ile aynı şey oldu

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Rezillik.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
Aynen aynı kampanya bende de mevcuut

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben türk Telekom kullanıyorum o daha iyi

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türk Telekom kullanan arkadaşım var kesinlikle seninle aynı görüşte değil. Bugün hattıma yeni bakiye yükledim 2 gb bedava internet geldi hemen. Başka hangi operatör yapıyor bunu? Hiçbir karşılık beklemeden bedava internet veriyor. İstediğim dergiyi hiçbir ücret ödemeden bedava telefonumdan okuyabiliyorum. Diğer operatörlerde var mı bunlar?

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Türk Telekom kullanan arkadaşım var kesinlikle seninle aynı görüşte değil. Bugün hattıma yeni bakiye yükledim 2 gb bedava internet geldi hemen. Başka hangi operatör yapıyor bunu? Hiçbir karşılık beklemeden bedava internet veriyor. İstediğim dergiyi hiçbir ücret ödemeden bedava telefonumdan okuyabiliyorum. Diğer operatörlerde var mı bunlar?
Onları bilmem de bulundugum yerde internet sıkıntı ve bazen hat servis dışı yazarsa hergun bedava olsun kullanmam en yogun kullandığım yer ankara Etimesgut yeni mahalle demetevler tarafı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Onları bilmem de bulundugum yerde internet sıkıntı ve bazen hat servis dışı yazarsa hergun bedava olsun kullanmam en yogun kullandığım yer ankara Etimesgut yeni mahalle demetevler tarafı

Ben hattımdan da servislerinden de gayet memnunum. Avea kullanıcısıydım Türk Telekom ile birleşince vodefone kullandım 1 sene kadar sonra türkcelle geçtim rahatladım.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Turkcell Adamdır!!!

Turkcell Reyiz bir ay boyunca her abonesine rahat 2-3 GB internet veriyor hatta salla kazan saymıyorum bile zaten bip de her ay bir grup kur 1 GB bir ay boyunca 1 kişiye 5 gün 10 mesaj at 1 GB ve daha fazlası yani Kısacası Turkcell En İyisidir Nokta

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve phasan
phasan

phasan

Üye
Ben hattımdan da servislerinden de gayet memnunum. Avea kullanıcısıydım Türk Telekom ile birleşince vodefone kullandım 1 sene kadar sonra türkcelle geçtim rahatladım.
Türkcell de guzel kaliteli

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Turkcell Adamdır!!!

Turkcell Reyiz bir ay boyunca her abonesine rahat 2-3 GB internet veriyor hatta salla kazan saymıyorum bile zaten bip de her ay bir grup kur 1 GB bir ay boyunca 1 kişiye 5 gün 10 mesaj at 1 GB ve daha fazlası yani Kısacası Turkcell En İyisidir Nokta
Türkcell eskisine gore guzel kampanyaları var

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir

cemaslan188

Üye
Vodafone ile yaşadıım sorunları yazsam kitap olur kimseye önermiyorum biraz pahalı ama turkcell kullanıyorum

phasan

phasan

Üye
Vodafone ile yaşadıım sorunları yazsam kitap olur kimseye önermiyorum biraz pahalı ama turkcell kullanıyorum
Kullanabiliyorsan ya türk Telekom kullanacaksın yada türkcell

Üst Alt