Bluetooth kulaklıla müzik dinlemek

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth kulaklıla müzik dinlemek
android telefonlarda malesef direk bluetooth kulaklık ile müzik dinliyemiyoruz bunun için markettede bulunan SÜPER BT MONO programını kurmanız gerekli bu sayede mizik veya video için gerekli olan ses destegini bu program sağlıyor

• Beğen
Tepkiler: emreero

KELGER

KELGER

Üye
çok saol kardeş ben geçen gün bulut lulaklık ile film izliyecektim eşleştirdim ama film sesi gelmiyordu.bende tuh nokia da dinliyordum bunda dinliyemicem al sana bir eksi daha demiştim ama sayende bunu öğrendim çok saol

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan bende nokiadan androide geçince baya bocaladım ama neyseki adroidte yazılım çok :oke:

dj-61

dj-61

Üye
bir şey dikkatimi cekti programın adında da anlaşılacağı gibi ses mono mu ?? doğal olarak bu tarz kulaklıklar tek olduğundan mono olması normaldır ama stero yayında mono algılandığında daha kaliteli olur aslında normal monoya göre ama birde şu var stero bluetooth klanklıklarda mevcur bu yüzden bu soruyu sorma ihtiyacı dudum..

emreero

emreero

Üye
mukemmelsiniz arkadaşlar elinize saglık

calypso16

calypso16

Üye
galaxy ace 2.3.3 ile uyumlu başka program var mı?

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
eline sağlık kardeşim

CET35

Üye
note2 de çalışmıyor

esilay

Üye
İphonede öyle bir uygulama varmı müzik dinlemek için

bilisimler

bilisimler

Üye
kendi programım var har daim dinliyorum kablolardan kurtuldum muhteşem:bablik:

esilay

Üye
kendi programım var har daim dinliyorum kablolardan kurtuldum muhteşem:bablik:
Kardeş bizede tarif edermisin iphonede nasıl dinleniyor kulaklık aldık hiç faydalanamadık sadece konuşmaya yarıyor

bilisimler

bilisimler

Üye
Kardeş bizede tarif edermisin iphonede nasıl dinleniyor kulaklık aldık hiç faydalanamadık sadece konuşmaya yarıyor
Tabiki kardeşim ben geçen seneden bu yana marka kullanıyorum çok memnunum kulağımda hiç yokmuş gibi oluyor rahatsız etmiyor. Bu cihazın programı var adı SBH70 mağazadan indirdim ve tanıttım cihazı bu kadar hem müzik dinleyebiliyoruz hemde konuşma yapabiliyoruz ses kalitesi bana göre muhteşem tavsiye ederim fiyatıda uygun hatta ben yedeğini aldım cihazın.:spr
Bluetooth kulaklığı tanıması için iphonenin kendi programı vardır. Biraz araştırma yaparsan belki bulabilirsin. Büyük ihtimalle sizinkide olur gibi geliyor bana.

esilay

Üye
Tabiki kardeşim ben geçen seneden bu yana marka kullanıyorum çok memnunum kulağımda hiç yokmuş gibi oluyor rahatsız etmiyor. Bu cihazın programı var adı SBH70 mağazadan indirdim ve tanıttım cihazı bu kadar hem müzik dinleyebiliyoruz hemde konuşma yapabiliyoruz ses kalitesi bana göre muhteşem tavsiye ederim fiyatıda uygun hatta ben yedeğini aldım cihazın.:spr
Bluetooth kulaklığı tanıması için iphonenin kendi programı vardır. Biraz araştırma yaparsan belki bulabilirsin. Büyük ihtimalle sizinkide olur gibi geliyor bana.
Bluetooth kulaklığı iPhone tanıyor lakin müzik dinleyemiyorum programda varsa bulamadım o kadar araştırdım programı biliyorsan gönderebilirmisin

bilisimler

bilisimler

Üye
Bluetooth kulaklığı iPhone tanıyor lakin müzik dinleyemiyorum programda varsa bulamadım o kadar araştırdım programı biliyorsan gönderebilirmisin
Benim kullandığım program mağazaya girip SBH70 mağazadan indirebilirsin bir deneyin isterseniz.Sizinkini desteklermi bilemem.

esilay

Üye
Benim kullandığım program mağazaya girip SBH70 mağazadan indirebilirsin bir deneyin isterseniz.Sizinkini desteklermi bilemem.
AppStore böyle bir uygulama yok

Üst Alt