Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Grid Free to play olma ihtimali varmis ama buyuk ihtimal premium olcak

• Beğen
Tepkiler: AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Adamlar her oyunun önceliğini İos'a veriyorlar. Android herzaman olduğu gibi yine ikinci planda.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Adamlar her oyunun önceliğini İos'a veriyorlar. Android herzaman olduğu gibi yine ikinci planda.
iOS Adamdır :D
Dünyada Android kullanımı iOS'a göre çok fazla olmasına karşılık neden öncelikle oyunlar iOS'a Geliyor

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
iOS Adamdır :D
Dünyada Android kullanımı iOS'a göre çok fazla olmasına karşılık neden öncelikle oyunlar iOS'a Geliyor
Daha önce de anlattık. İos tek bir sistem o yüzden onu uygulama ve oyun yapmak daha kolay. Android çok büyük bir ekosistem. Milyonlarca kullancısı var.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Payday Crime War Trailer Cok Yakinda ws ws olcak buda
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Modern Combat Wersus'tan hiçbir farkı yok. Yine free to play bir oyun olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior, AIS ve ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sağlık Olsun :D Ama Şaka Falan Bir Yana Payday Mobile Geliyor
Payday mobile gelse ne gelmese ne. Hiçbir oyununu oynamadım. Yapacaklarsa adam gibi normal oyun yapsınlar. Saçma sapan sürekli karakter silah yükseltmeli oyunlardan yeminle artık bıktım. İos'a geçme sebebim bu işte. Android'te milyonlarca gereksiz ve boş oyun dolu. Adam gibi normal senaryolu sağlam bir oyun yapacaklarına anca gitsinler Counter Strike'in çakmasını yapsınlar.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Payday mobile gelse ne gelmese ne. Hiçbir oyununu oynamadım. Yapacaklarsa adam gibi normal oyun yapsınlar. Saçma sapan sürekli karakter silah yükseltmeli oyunlardan yeminle artık bıktım. İos'a geçme sebebim bu işte. Android'te milyonlarca gereksiz ve boş oyun dolu. Adam gibi normal senaryolu sağlam bir oyun yapacaklarına anca gitsinler Counter Strike'in çakmasını yapsınlar.
bende acikcasi story modlu bi oyun beklerdim yine multiplayer olsun isteyen ws ws takilsin isteyen story modunu oynasin
simdiki oyunlardaki yeni kopya modu cs strike ve clash royali klonlama hic warkli oyun yapalim demiyolar hep war olani kopyalayin :D

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bende acikcasi story modlu bi oyun beklerdim yine multiplayer olsun isteyen ws ws takilsin isteyen story modunu oynasin
simdiki oyunlardaki yeni kopya modu cs strike ve clash royali klonlama hic warkli oyun yapalim demiyolar hep war olani kopyalayin :D
Kopyalasınlar ben nasıl olsa oynamıcam hiçbirini. Gitsinler Bada'ya Hero Of Sparta 2 yi çıkarsınlar. Android zaten hep üvey evlattı.

• Beğen
Tepkiler: AIS, ibrahimbüyükdemir ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
DEAD PLAGUE : ZOMBIE OUTBREAK Betasi Markette indirilebilir dyrumda Story Modu Olan Guzel Bi Oyuna Benziyor indirmeyi dusunuyorum deneyebilirsiniz

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
DEAD PLAGUE : ZOMBIE OUTBREAK Betasi Markette indirilebilir dyrumda Story Modu Olan Guzel Bi Oyuna Benziyor indirmeyi dusunuyorum deneyebilirsiniz
Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu :D

• Beğen
Tepkiler: AIS ve TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uygulama içi satın alma olmasaydı şaşardım zaten.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
hepsinde var biraz objektif bakmak lazim bu free to play sacmaligindan vazgecmiycekler asiriya kacmadiklari taktirde zevk almaya bakican
Şu bir tane araba yarışı var o mesela çok güzel. Beach Buggy Race diye. Onda illa bir şey satın almana gerek yok. Keşke tüm oyunları böyle yapsalar. Ben para vermeden oyunu bitirdim ve güzel oyun gerçekten. Uyumlu değil diyor olsa şaşardım. Bi de iphone'un resimlerini koymuşlar Android markete. :D :D :D

• Beğen

Üst Alt