Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ya bu klavye sorunu için bi güncelleme gelmeyecek mi bu ne gına geldi artık

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
J7 2016 ya bile sürekli düzeltici güncelleme yolluyorlar bi klavye için güncelleme yollamadılar gitti. Şu samsung un güncelleme işinden nefret ediyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
bende uygulamalar hata vermeye basladi ya gunde 3 4 kere oluyor samsung kendi uygulamaları değilde diger uygulamalar facebook scope bir kac oyun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
bende uygulamalar hata vermeye basladi ya gunde 3 4 kere oluyor samsung kendi uygulamaları değilde diger uygulamalar facebook scope bir kac oyun

ne hatası veriyor ben hiç hata almadım

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Önce google play müzik, daha sonra whatsapp ve e okul şimdide TouchWiz arayüzü sürekli çökmeye başladı allah'ım sen sabır ver. Önceden tansu yeğen e söylüyorduk o rapor ediyordu şimdi ne yapıcaz düzeltmez bunlar

muroz

Üye
Slm arkadaşlar telefonuma Android nought yazılım geldi, yükledim, oldukça da memnunum fakat " sistem arayüzü ayarları" diye bir bölüm olması lazım, bir türlü açamadım, nette hızlı ayarlar bölümüne basılı tut bekle açılır, diye yazmışlar ama maalesef açılmıyor, neden açmak istediğimi sorarsanız da eğer, ekranı 2 ye bölmek istiyorum, ama ekranı alt üst değilde sol, sağ diye ikiye bölmek için, bilen varsa memnun olurum, saygılar.

SM-G925I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Önce google play müzik, daha sonra whatsapp ve e okul şimdide TouchWiz arayüzü sürekli çökmeye başladı allah'ım sen sabır ver. Önceden tansu yeğen e söylüyorduk o rapor ediyordu şimdi ne yapıcaz düzeltmez bunlar
Samsung'a mail at belki bir etkisi olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
4 Parçalı stock rom buldum 7.0 onu flashldım pit dosyası ile telefon biraz daha rahatladı. Mesajlar uygulaması sapıttı arkadaş A kişisinin rheberdeki fotosunu B ve C kişisi mesaj atınca da gösteriyor

yoldash48

yoldash48

Üye
selamlar iyi forumlar. bi yardım istiycem sizden. şöyleki;
telefonu aldığımdan beri format atmadım. 7.0 ı yükledikten sonra şarjı hızlı bitmeye başladı bu yüzden bi format falan atim diyorum.
telefondaki bütün uygulamaları nasıl yedeklerim?
veri kaybetmeyecek şekilde?
medyayı normal pc ye yedekliyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
selamlar iyi forumlar. bi yardım istiycem sizden. şöyleki;
telefonu aldığımdan beri format atmadım. 7.0 ı yükledikten sonra şarjı hızlı bitmeye başladı bu yüzden bi format falan atim diyorum.
telefondaki bütün uygulamaları nasıl yedeklerim?
veri kaybetmeyecek şekilde?
medyayı normal pc ye yedekliyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum :)
smart switch ten yedek alınabilir ama uygulama içeriklerini geri gelmez sanırım bu yüzden whatsapp vs gibi uygulamalarında bulut yedeklemeyi aktif et eğer varsa ve verileri yedeklet daha sonra kiesten full yedek al format atınca yedekten geri yükle tüm uygulamaların gelir ama uygulama içeriklerini uygulamayı açınca geri yüklemen gerekir

yoldash48

yoldash48

Üye
kiesten fu ll yedek al format atınca yedekten geri yükle tüm uygulamaların gelir ama uygulama içeriklerini uygulamayı açınca geri yüklemen gerekir

uygulamayı açıp geri yükle derken tam olarak nasıl bi işlemden bahsediyosunuz? telefon içinde kendi dosyaları içine mi geri yükleme yapmaktan mi? kies s6 edge+ da çalışıyor mu hiç denemedim valla :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
uygulamayı açıp geri yükle derken tam olarak nasıl bi işlemden bahsediyosunuz? telefon içinde kendi dosyaları içine mi geri yükleme yapmaktan mi? kies s6 edge+ da çalışıyor mu hiç denemedim valla :)
Programın kendi içinde yedekleme özelliği olması lazım aksi halde uygulamalardaki veriler gider örneğin whatsapp mesajları google drive a yedeklemezse silinir samsung kies sms arama kayıdı rehber ayarlar wifi şifreleri gibi şeyleri yedekler

hikmet366

hikmet366

Üye
Güncelleme geldi beyler

hikmet366

hikmet366

Üye
Güncelleme

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 Edge için de geldi 366 mb güncelleme geldi s6 ya gelenin boyutu daha fazla acaba niye merak ettim şimdi

hikmet366

hikmet366

Üye
S6 Edge için de geldi 366 mb güncelleme geldi s6 ya gelenin boyutu daha fazla acaba niye merak ettim şimdi
Hiçbir şey gelmedi klavye aynı herhalde

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Hiçbir şey gelmedi klavye aynı herhalde

Sorunu düzeltmişlerdir belki klavyedeki donmayı falan ama 300 küsür sadece klavye olamaz

Üst Alt