Ekran çözünürlüğü

Sponsorlu Bağlantılar

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
Ekran çözünürlüğü
Arkadaşlar iyi günler
Laptopum Hp G62 B26ST
İŞLEMCİ: İntel(R) Pentium(R) CPU @ 2GHz 2GHz
YÜKLÜ BELLEK (RAM): 4 GB
SİSTEM TÜRÜ: 64 BİT WİNDOWS 7
EKRAN KARTIM veya GÖRÜNTÜ BAĞDAŞTIRICILARIM: ATI Mobility Radeon HD5470 - İntel(R) HD Graphics
Sorunum şu arkadaşlar ekran kartındaki bi sorundan dolayı laptopum normal başlangıçta siyah ekranda kalıyor windows başlatılıyor yazısından sonra ve ben bu ekran kartı mı anakartı çipset tamirimi ne yaptırdım 300 tlye bir 4 ay önce aynı sorun yüzünden ve yine tekrarladı sürücülerim ve windows 7 ultimatem güncel size sorum şu ekran çözünürlüüm şuan atıyi sildiğim için ekranımdaki simgeler olsun başlat kısmı olsun falan şişko obez adamlar gibi ben bunu normal hale nasıl getirebilirim atı tamir olmadan yada başka çözümü varmıdır yardım edermisiniz sadece internet ve office programlarını kullanabilceğim standart çözünürlüklere nasıl getirebilirim ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@Mad EagLe Yardımcı olacaktır. :oke:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Driver booster yükle o program ekran kartı sürücüsünü bulup indirecektir. Olmazsa atinin sitesine girip ekran kartının en son sürücüsünü indir.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Şişko derken normalden büyük mü? Eğer öyleyse sağ tık kişiselleştir de ordan çözünürlük kısmından çözünürlüğü düşür. Ekran kartında da ne gibi bir hata var onu yazarsan ona da elimizden gelen birşey var mı bi bakalım

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
    Konu Sahibi
sağolun f8 le açarak sorunumu çözdüm ekran kartım bozuk atı şişko dediğim çözünürlük ayarıyla çözülmesini bende düşündüm ama olmadı ama f8 ile açınca istediğim performansıda aldım çözünürlüğüde teşekür ederim

Üst Alt