Uygulama Telefonunuzu Zararlı Yazılımlardan Koruyacak En İyi 5 Antivirüs Uygulaması!

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi antivirüs Uygulaması Sizce Hangisi ?

• 360 Security

• Eset Mobile Security & Antivirus

• Kaspersky Internet Security

• Virus Cleaner

• AVG AntiVirus FREE: Virüs koruması

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Telefonunuzu Zararlı Yazılımlardan Koruyacak En İyi 5 Antivirüs Uygulaması!
360 Security

Yılın en dikkat çeken antivirüs programı! Telefonunuzu tüm zararlı yazılımlardan korurken Ram'inizi gereksiz harcayan uygulamalarıda aradan çıkarıyor.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Eset Mobile Security & Antivirus

Eset Nod32 programı bilgisayarınızı, Eset Mobile Security ise Android cihazınızı tamamen güvenli hale getiriyor. Ülkemizde en çok kullanılan antivirüs firmalarından Eset'in uygulamalarını denemelisiniz...

Kaspersky Internet Security

Dünyanın en kaliteli antivirüs markalarından birisi olan Kaspersky sayesinde Android'iniz internette dolaşırken %100 güvende.

Virus Cleaner

Dünya çapında aktif olarak 20milyon kullanıcının kullandığı trojen,spam gibi çeşitli virüsleri en verimli şekilde imha eden ve size her ayrıntının raporunu sunan bu uygulamayı unutmayın

AVG AntiVirus FREE: Virüs koruması

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bysnbad

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Yararlı uygulamlar

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
360 bi ara ićinde reklam vardi yani telefonda gezerken ana ekran vs. Tam ekranlı reklamlar çıkıyodu. Şimdi düzeldimi bilmiyorum..
Kaspersky süper..

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Avast gibi bir antivirüs ü eklememişsiniz ya helal....

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Avast gibi bir antivirüs ü eklememişsiniz ya helal....
Bu sizi ilgilendirmez. Konu Sahibi Benim Dolayısıyla, Eklemek yada eklememek bana kalmış. ⏬:maxicep:
⏩[Lütfen Konuşma Tarzınıza Dikkat ediniz !]⏪

Son düzenleme:
ibrother

ibrother

Üye
Bu sizi ilgilendirmez. Konu Sahibi Benim Dolayısıyla, Eklemek yada eklememek bana kalmış. ⏬:maxicep:
⏩[Lütfen Konuşma Tarzınıza Dikkat ediniz !]⏪

Burası :maxicep: her türlü görüş dile getirilir. :bigstar: Avast iyi bir antivirüs, 360 gibi pek korumayan daha başkasının motorunu kullanan bir antivirüs ü eklemişsiniz ama avast gibi köklü bir antivirüs ü eklememişsiniz. Sitemi dile getirdim. Üslup eleştiri amaçlı idi. :bangin:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hiçbirinin işe yaradığını sanmıyorum ben

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Android için antivirüs kullanmak tamamen gereksiz. Bir işe yaradıkları yok çünkü. Bugüne kadar hiç virüste görmedim.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve ibrother
ibrother

ibrother

Üye
Android için antivirüs kullanmak tamamen gereksiz. Bir işe yaradıkları yok çünkü. Bugüne kadar hiç virüste görmedim.

Böyle bir şeyi teknolojiden yüzeysel anlayan biri ancak kurabilir. Antivirüs bence kullanıcı için ciddi koruma sağlıyor, normal kullanıcı için tabiki de gereksiz bir şey ama profesyonel kullanıcılar için olmazsa olmazdır. Siz farketmeden bilgiler sizden çalınır yani öyle aman aman bilgilerini çalıyorum demez virüsler, çalınır ruhun bile duymaz.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Böyle bir şeyi teknolojiden yüzeysel anlayan biri ancak kurabilir. Antivirüs bence kullanıcı için ciddi koruma sağlıyor, normal kullanıcı için tabiki de gereksiz bir şey ama profesyonel kullanıcılar için olmazsa olmazdır. Siz farketmeden bilgiler sizden çalınır yani öyle aman aman bilgilerini çalıyorum demez virüsler, çalınır ruhun bile duymaz.
Bizde burda androidden bahsediyoruz farkındamısın? Kurduğun cümle o kadar ters düştü ki. Profesyonel bir android kullanıcısı isen zaten antiviruse ne gerek var?

ibrother

ibrother

Üye
Bizde burda androidden bahsediyoruz farkındamısın? Kurduğun cümle o kadar ters düştü ki. Profesyonel bir android kullanıcısı isen zaten antiviruse ne gerek var?

Profesyonel 'den kasıt: iş için kullanan iş adamları, ceo VS ler. Ya da askeri çalışanlar şantaj VS amaçları engelleme amaçlı.
Bu arada ne kadar iyi olursan ol Android te virüs girmek istedi mi engelleyemezsiniz, antivirüs kullanımı bi nebze olsun engeller sızıntıları.
"Aslında antivirüs sadece devletin girebileceği kadar korur cihazları yani üç beş kuruşluk hacker bozuntularını engelleme de gayet yeterli ve başarılıdır, o yüzdendir ki kullanım ihtiyacı duyuluyorsa kullanılması fayda sağlar."

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Profesyonel 'den kasıt: iş için kullanan iş adamları, ceo VS ler. Ya da askeri çalışanlar şantaj VS amaçları engelleme amaçlı.
Bu arada ne kadar iyi olursan ol Android te virüs girmek istedi mi engelleyemezsiniz, antivirüs kullanımı bi nebze olsun engeller sızıntıları.
"Aslında antivirüs sadece devletin girebileceği kadar korur cihazları yani üç beş kuruşluk hacker bozuntularını engelleme de gayet yeterli ve başarılıdır, o yüzdendir ki kullanım ihtiyacı duyuluyorsa kullanılması fayda sağlar."
Şunu Unutmayın ki Antivirüs'de bir çeşit Virüstür. Bu yüzden Antivirüs'e Guvenmeyin. Antivirüs'ü üreten Ülke Başka Ülkedeki Kendi ürettiği, Antivirüs'ü kullanan, herkesi Hackleyebilir...
Ayrıca Android Cihazlar, Windows İşletim Sistemi gibi Kolaylıkla Virüs kapan bir sistem Değildir.
Örnek Vermek gerekirse; Android'de Bütün Uygulamalar Google Play Store'de mevcut. Ama Windows işletim sisteminde Bu olay tamamen farkı. Her hangi bir Programı indirirken bile virüs kapmasi ihitimal. :oke:

ibrother

ibrother

Üye
Dünyanın çoğu zati amerikan yapımı Android, ios ve Windows kullanıyor, (istediği sisteme girmesi için antivirüs e ihtiyacı yoktur) yani dediğim gibi basit hack olaylarının başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız antivirüs gereklidir. Ayrıca herkes marketi kullanmıyor, misal ben Apk olarak indiririm. Windows a gelirsek antivirüs kullandığımdan beridir hiç format atmadım(virüs için) , ondan önce sürekli sistemimi bozan virüsler giriyordu pc ye.

turkishield

turkishield

Üye
ortalama 6 yıldır android kullanıcısıyım ilk telefonum galaxy ace 5830 dan son telefonum galaxy s6 edgeye kadar kullandığım tüm telefonlarda rom olsun root olsun xposed modülleri olsun çeşitli uygulamaların pro-premium sürümlerini internetten indirmek olsun tüm bu işlerle hep iç içe oldum.:cigara: yani virüslere daha ne kadar yakın olunabilir bir androidte şu işlemler dışında :cool hiçbir telefonda antivirüs kullanmadım hiçbir telefonuma da virüs bulaşmadı :halay3:

ibrother

ibrother

Üye
Bulaşsa nerden anlayacaksın? Virüs girer çıkar ruhun bile duymaz. :bangin::cool

Üst Alt