Turkcell fizy yardım ? %100 Çözüldü :)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell fizy yardım ? %100 Çözüldü :)
Fizy i ilk yüklediğinizde veya gnçden bi paket alsanız ücretsiz premium kullanılıyo bunu herkes bilir..
İşte bu ücretsiz premium kullanırken, indirdiğim müzikleri X-Plore dosya yöneticisi ile fizy ve diğer klasörleri taradım bulamadım mp3 dosyalarını..
Resimde gördüğünüz gibi İndirme Paketleri yazıyo. Şimdi bu indirme paketlerinden birisini alsak indirince normal bi klasöre iniyor mu ? Yoksa yine fizy içinde mi kalıyor ? Kullanan varmı ??

Yeni Not: %100 Çözüm buldum,
İtunes ve Türk Telekom Müzik'ten ücretli olarak indirip, Hafıza kartınıza veya Bilgisayarınıza Müzikleri kopyalayabilirsiniz..

Son düzenleme:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
müzik indirmek için paket alınmaz. mantığa ters. myt diye program var. ondan indir istediğin muzigi

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Ben araştırma yaptım dini konuda...
Mesela bi bilgisayar programı 200 lira diyelim, fakat internette o programı hack yapmışlar yani 200 lira vermeden bedevaya indirip kullanılıyo......
İşte bu kul hakkına girer ??
Diyanet işleri açıklamasına da baktım,l ve diğerleri..,
Oyun, film, program, şarkı indirmek haram..
Fakat programı yapan kişiler vs. hakını helal ediyosa sorun yok. Ama fazlasıyla kul hakkına giriyo her uygulamanı hilelisi var neredeyse..
İşte bu yüzden dedim, Fizy den ücretli olarak indirme yapsak normal klasörde mp3 dosyaları varmı diye sordum..
İşte ya ücretini verip alırsın,
Yada ***** hileli vs. İndirilmesi gerekiyo. Kul hakkına giriyo..
Fizy kullanan varmı ??

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu tür uygulamalar direk mp3 olarak indirip kullanmazlar, kendine has algoritma ile dosyayı şifreler ve o uygulama ile çalışır ancak. Yani uygulama içerisinden dinlemen gerekecek.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Bu tür uygulamalar direk mp3 olarak indirip kullanmazlar, kendine has algoritma ile dosyayı şifreler ve o uygulama ile çalışır ancak. Yani uygulama içerisinden dinlemen gerekecek.
Teşekkür ederim..
Peki fizy dışında önereceğin başka bişey varmı ?
Yani yine mp3 dosyalarını klasörde görünmesi.
Ttnet müzik itunes gibi ??

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Teşekkür ederim..
Peki fizy dışında önereceğin başka bişey varmı ?
Yani yine mp3 dosyalarını klasörde görünmesi.
Ttnet müzik itunes gibi ??
fizy zaten bütü turkcellilere bedava çalışıyor net paketi olmasa bile birde çevrimdışı kaydet özelliği ile hiç paket almadan kaydedebiliyorsun diye biliyorum

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
fizy zaten bütü turkcellilere bedava çalışıyor net paketi olmasa bile birde çevrimdışı kaydet özelliği ile hiç paket almadan kaydedebiliyorsun diye biliyorum
Net olarak ücretli indirme yokmu hafıza kartına kopyalamak için vs.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar başka bilen varsa yazsın ??
Harici ücretli mp3 indirme programları varmı ??
Yani indirildiğinde mp3 dosyaları görükçek. Mesela hafıza kartının bi klasörüne kopyalamak..

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Iphone itunes varda tam olarak mp3 indiriyormu bu konuda bunu söyleyebilirim kardeşim.

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yapabileceğin ya uygulama üzerinde dinlemeye devam etmek yada uygulamayı bırakıp albüm satın alıp CD den mp3 dosyasına çevirmek olacaktır. Bunlardan başkada çıkar yolun yok malesef.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim..
Aklıma yeni fikir geldi. Hani çarşıda film satan dükkanlar var ya. Ordan şarkıları ücretini verip alsam olur mu ya ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkür ederim..
Aklıma yeni fikir geldi. Hani çarşıda film satan dükkanlar var ya. Ordan şarkıları ücretini verip alsam olur mu ya ?
Yukarda kendin demiştin ki kul hakkına girdiği için böyle yapmak istedim diye sence sen gidip çarşıda dükkanda satın aldığın zaman 15-20 şarkıyı 5 Tl ye satarlar ve bu ücretde zaten yapımcısına sanatçısına ulaşmaz yani yine kul hakkı oluyor. Satın aldığın şey kendi albümü orjinali olacak ki yapan kişiye ulaşsın hakkı yerine varsın diye.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Yukarda kendin demiştin ki kul hakkına girdiği için böyle yapmak istedim diye sence sen gidip çarşıda dükkanda satın aldığın zaman 15-20 şarkıyı 5 Tl ye satarlar ve bu ücretde zaten yapımcısına sanatçısına ulaşmaz yani yine kul hakkı oluyor. Satın aldığın şey kendi albümü orjinali olacak ki yapan kişiye ulaşsın hakkı yerine varsın diye.

Haklısın..
Şu İtunes ve TT Müzik i merak ediyom.
İleriki zamanda denicem veya araştırcam.
Net bi sonuca varırsam paylaşcam burda..
Turkcell i aradım. Fizy hakkında,
Ücretli indirince fizy uygulamasında kalıyormuş..

TT aradım. Hem Pc hemde Cepte, ücretli indirim yaparken, Pc ve telefon hafızasına indiriyo :oke:
Süper..

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bunlar şarkı indirme paketi, istediğin şarkıyı telefona kaydetmeli sağlar. Klasör kaydediyor yani ama premium da çevrimdışı dinle de lladöre değil bir yere şifreli olarak kayıt ediyor

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Bunlar şarkı indirme paketi, istediğin şarkıyı telefona kaydetmeli sağlar. Klasör kaydediyor yani ama premium da çevrimdışı dinle de lladöre değil bir yere şifreli olarak kayıt ediyor

Şimdi itunes i araştırıyorum. Bakalım Apple Music ulgulamasında mı kalıyo. Telefonda mı ona bakacam..

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bunu hem kendim için hemde sizler için yaptım..

İtunes - Apple Music

TT Müzik, İtunes ve Apple Music denedim :)
%100 net sonuca vardım,
Apple Music yani mobil uygulamasını indirdim üyelik aldım, fakat malesef indirince Apple Music uygulamasının içinde kalıyor..
Bende İtunes yani bilgisayar programı olanı indirdim kurdum işte bu %100 çözüm oldu :)
Yani ortalama 1 şarkı ( 0.89 - 1.30 ) tl arasıdır. Ben 33 şarkı indirdim, yaklaşık 40 Tl aldım normal bilgisayara veya hafiza kartına kopyaladım

Türk Telekom Mobil Müzik Uygulaması

Arkadaşlar TT Müzik uygulamasından,
Ben yeni TT ye geçtim, L tarifesini aldım.
L tarifesinde aylık 250 şarkı indirme bedava yani Premium..
Türk şarkılarını ücretsiz indiriyo, hafiza kartına kopyalayabiliyorsun..
Fakat yabancı şarkıları ( 0.89 - 1.30 ) tl arası ücret istiyo...

Bu konuda ne düşünüyorsunuz ??

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar İtunes i kullanmanızı öneriyorum. İtunes ile şarkı indirince şarkıdaki Sanatçıların Resimleri çıkıyo.
TT Müzikte bitane türk şarkı indirdim, TT de şarkının icinde resim yok..
Bu resimli şarkılar, telefonunuzun Müzik Çalar uygulamasında görünmektedir.
Örnek,

Üst Alt