kapıda ödeme alışveriş siteler

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
kapıda ödeme alışveriş siteler
İyi günler teknoloji ve giyim üstüne alışveriş yapmayı planlıyorum .:sos Çoğu siteler kredi kart numarası istiyor.:duvar2:Kapıda ödeme yaparak online alışveriş siteleri hangileridir?:hmmm Kapıda ödemek için en az bütçe nekadar istiyor?8-)

Bu siteleri kullanan var mı? Güvenilir mi?:hmmm Sipariş kaç günde geliyor?8-)

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007 ve happyjelibons

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sadece Giyimse Bir Dünya Firma Zaten Kapıda Ödeme Yapıyor.Yada Teknolojik Bişey Alacaksan Site Haricindede Alabilirsin Atıyorum Gittigidiyor yada n11 e Gir Adama Ben Kapıda Ödeme İle İStiyorum Gönderebilirmisiniz de +5 Tl Fiyat Farkı İle GÖnderir Çoğu Satıcı.Ama Site Üzerinden Değil Direk Firma İle Muhatapsınız Üründe Sorun Çıkarsa Bilginiz Olsun

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Online sayfası ile hem ürünü kontrol ederek alabilir kapıda kredi kartı ve nakit ödeme ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Güvenilir mi? Geçenlerde haberlerde izlemiştim kişi tv den izlediği telefonu almış internet üzerinden s6 beklerken bildiğin dandik telefon çıkmış çok acı bir durum.

ibrother

ibrother

Üye
Flo

prizma-mobil

prizma-mobil

Kapalı Hesap
Merhaba,

Mobil Kılıf Ve mobil aksesuar arıyorsan 'u tercih edebilirsin. Kapıda ödeme ile işlem yapıyorlar sanırım. Üstelik kılıf ve aksesuar çeşitleri de oldukça makul, blog bölümü de fena değil.
iPhone 7 Kılıf:
iPhone 7 Plus Kılıf:
Blog:

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

Mobil Kılıf Ve mobil aksesuar arıyorsan 'u tercih edebilirsin. Kapıda ödeme ile işlem yapıyorlar sanırım. Üstelik kılıf ve aksesuar çeşitleri de oldukça makul, blog bölümü de fena değil.
iPhone 7 Kılıf:
iPhone 7 Plus Kılıf:
Blog:
Teşekkür ederim kartın interaktif şifreyi açtırdım artık bankamatik kartı kullanıyorum. Genelde hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum da bir türlü asus selfie yedek 3000 mah batarya bulamadım şimdi baktım modilofondada yok batarya somuru:

speed xp

Üye
besvaktim.com/index.php?dispatch=pages.view&page_id=107

Buraya bakabilirsin kapıda ödeme var fiyatlara göz gezdir aradığın vardır belki 200 TL üzerinde kargo ücretsiz

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Aradağım parçayı telefon bataryasını n11.com da buldum

mustifa26

Üye

• Beğen
vedat1966

vedat1966

Üye
Bende bu siteden Note 4 harici şarj aparatı aldım. Kapıda ödeme yöntemi ile. Tanıtılan ürün elime geçti.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

reis05

Üye
İyi günler teknoloji ve giyim üstüne alışveriş yapmayı planlıyorum .:sos Çoğu siteler kredi kart numarası istiyor.:duvar2:Kapıda ödeme yaparak online alışveriş siteleri hangileridir?:hmmm Kapıda ödemek için en az bütçe nekadar istiyor?8-)

Bu siteleri kullanan var mı? Güvenilir mi?:hmmm Sipariş kaç günde geliyor?8-)

teknolojide çok daha nadir kapıda ödemeler çünkü kırılma riski vs var.
ama giyimde arkadaşın dediği gibi çok site yapıyor, mesela en son eşofman aldım kapıda ödeme olarak ekstra ücret yoktu

Sadece Giyimse Bir Dünya Firma Zaten Kapıda Ödeme Yapıyor.Yada Teknolojik Bişey Alacaksan Site Haricindede Alabilirsin Atıyorum Gittigidiyor yada n11 e Gir Adama Ben Kapıda Ödeme İle İStiyorum Gönderebilirmisiniz de +5 Tl Fiyat Farkı İle GÖnderir Çoğu Satıcı.Ama Site Üzerinden Değil Direk Firma İle Muhatapsınız Üründe Sorun Çıkarsa Bilginiz Olsun

dediğin çok sıkıntı firmanın iletişim vs bulup istersin ama olaki sorun oldu işin yaş olur

• Beğen
zx6r

zx6r

Üye
Kapıda ödeme çok sıkıntılı bir sistem.. Erkek boxer satıyoruz.. Bir zamanlar kapıda ödeme kullanıyorduk, alan kişi ürün kapısına gelince almaktan vazgeçiyor, kargo görevlisine sinirlenip ürünü almıyor kargo geri geliyor.. Ekstra ücreti de cabası maliyetli iş..
Kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum dersen havale eft yap 1 dakikalık iş.. Olmadı ATM den hesaba yatır..

Renkli tasarım erkek boxer forumdan gelenlere indirim yapacağım.
Çekincesi olanlar için önce ürünü kargoya verip, takip numarası iletiyoruz sonra ödeme alıyoruz.. Herkes memnun.

resulesma

Üye
Eğer giyim üzerine ise adersini tavsiye edebilirim. Hem diğer firmalara göre çok ucuz hemde kapıda kredi kartı ve nakit ödeme yapabiliyorsun.

resulesma

Üye
Benim bizatihi ürün aldığım ve 3 iş günü içinde kargo telimi yapan. hergün bir modelde ciddi fiyat indirim yapan site . Hafta sonra kargo bedava avatajıda var. tavsiye edebilirim.

murat2018

Üye
Kapıda ödeme ile alışveriş yapmak isterseniz sizleri sitemize bekleriz. Şuanda başlangıç olarak sadece fantazi giyim ürünlerini yükledik sitemize. Yakında normal bay ve bayan iç giyim ürünlerinide yükleyeceğiz fakat sistemsel olarak tüm ürünler aynı anda eklenemiyor malesef. Aradığınız bir ürün var ise whatsapp numaramızdan sorarsanız yardımcı oluruz. satıyoruz. İsterseniz kredi kartı ya da havale/eft seçenekleriylede ödeme yapabiliyorsunuz. Ürünlerimizi sipariş verdiğiniz gün kargoya vermekteyiz. sitemiz Kadiniccamasir.com 'a sizleride bekleriz. Maxicep'ten geldiğinizi belirtirseniz sipariş verirken %15 indirim de uygulayabiliriz. Kapıda Ödeme siparişlerde kargo firması şuanda 6.90 TL talep etmektedir.

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim alışverişlerimde genelde teknolojik ürün alıyorum

reis05

Üye
erva giyim buraya bakabilirsin

• Beğen

Germ@nboyS

Üye