TV de medya gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

eeuu

Üye
    Konu Sahibi
TV de medya gözükmüyor
Sa seg smart TV de android telefonu USB kablosuyla tanıyorum USB veri aktarımı olarak seciyorum ama medya tarayıcısı birşey bulamıyo aynı şeyi PC de yaptığında dosyalar cıkıyo yada telefonun hafıza kartını kart okuyucuyla TV ye takınca acılıyo dosya ama teli bağlayınca hiç bise gelmiyor tel casper VIA e1 telefondaki bu resimleri nasıl görüntüleyebilir im TV de

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim bildiğim kadarı ile telefonun ekrana yansıtma özelliği olması gerekiyor. Mesela Samsung telefonları akıllı tv'lere bağlamadan resim ve video izleyebiliyorsun. Sanırım elindeki telefonda ekrana yansıtma özelliği yok.

eeuu

Üye
    Konu Sahibi
Ben kablo tanıyorum ama bi şekilde göstermesi lazım kart okuyudan okuyosa telefonda anda okuması lazım mantık olarak

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Biz öyle yapıyoruz. Senin tv ile telefonda o özellik yok sanırım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben kablo tanıyorum ama bi şekilde göstermesi lazım kart okuyudan okuyosa telefonda anda okuması lazım mantık olarak
USB kablo şekilde bağlayınca içeriğe erişemiyor sanırım TV, gerçi bende denemedim ama bunun bir çözümü olmaz malesef. Kartı çıkarıp şekilde bakman gerekiyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tv nete bağlanabiliyorsa internet üzerinden telefonu tv ye bağlamayı deneyebilirsin.

Üst Alt