Kız Meselesi

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Kız Meselesi
Tanışmistik çalıştığımız yerde biraz konuşmuştuk sonraki 1,2 gün merhaba falan sonra çıkış ta giderken tekrar konuştuk ertesi gün instagram dan takip isteği yollamis onun arkadasi sabah kabul ettim aksama da yani bugün ben takip gönderdim kabul etti
nyse ondan önce ben bu kiza takip isteği gonderdim kabul de etmemis reddetmemis de sonradan farkettim o eski hesabiymis gercek hesabina yollamadim gördüm sadece
bide daha önceden bu takip isteği gönderen kız konuşmaya gelmişti telefonla konuşuyordum nyse konusamamistik
ama bu takip eden kızın sevgilisi var
onla konusmadim
Hic arkadaşıyla konuştuk ben arkadaşına takip gondereyim mi instagram dan yada mesaj atmalimiyim ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
niyetin ciddi degilse hic ugrasma sen zararli cikarsin Kardeş boşla bu işleri ahirete calış . Ciddi niyetin varsa mesajı at o kızın arkadaşına . Fazlada uzatmadan isi bagla

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
"MAERKEK, post: 7987674, member: 2569991"]niyetin ciddi degilse hic ugrasma sen zararli cikarsin Kardeş boşla bu işleri ahirete calış . Ciddi niyetin varsa mesajı at o kızın arkadaşına . Fazlada uzatmadan isi bagla[/QUOTE]
Niyetim ciddi yoksa niye uğraşayım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Instagrama vs gerek yoktur ciddi ciddi yüzüne söyleyebilirsin.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Instagrama vs gerek yoktur ciddi ciddi yüzüne söyleyebilirsin.
Haftada 3 gün staj var şimdi ama pazertei sali çarşamba günde 1 kere konusma firsatimiz anca oluyor oda cikarken falan yürürken çıkışa ben yüzüne söylemek derken cikma teklifi etmiycem eğlenceli konusup falan eğlenceli olup ve onu düşündüğümu soyliycem ama bilmiyorum
bide bunun arkadaş i duvarında norm ender yazıyordu sagopa kajmer yapmış noluyor anlayamadım ben de o da tesadüfen takip ediyor sagopayi
sevgilisi var ken bunun arkadaş i niye bana gönderdi tskip isteği anlayamadim konuştuğum kız a gönderdim ben ediyorum ama onun profil açık zaten bide
bu takip gönderen e kizla neredyse hic konuşmamız yok
aama daha önceden yanıma gelmişti biz onlarin bolumdeyken format mi atiyonuz diye ben telefonla konusyordum konusamadjm onla öyle diyim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Dediğinden hiçbirşey anlamadım desem yeridir, yani bu takip ediyor etmiyor istek atıyor atmıyor olayları çokda üzerinde durulacak birşey değil demek istediklerini en etkili ve basit şekilde konuşarak aktarabilirsin.