4.5G 1 yaşında

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
şehirle alakası yok arkadaşlar kocaelideyim türk telekom da kullandım vodafone de kafayı yicekken turkcelle dönmek zorunda kaldım resmen kötünün iyisi şuan için kocaelide turkcell sanırım heleki vodafone ye ödediğim paralar haram zıkkım olsun
Aynen vodafondan Türk Telekoma numaramı taşıdım 3 g ile bağlanıyorum okadarda kötü deyil vodafonun tarifeleri hiç tatmin edici deyil o yüzden Türt Telekomdayım.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve seco_can_can

phasan

phasan

Üye
şehirle alakası yok arkadaşlar kocaelideyim türk telekom da kullandım vodafone de kafayı yicekken turkcelle dönmek zorunda kaldım resmen kötünün iyisi şuan için kocaelide turkcell sanırım heleki vodafone ye ödediğim paralar haram zıkkım olsun
Ben bir kaç kere bu maxıcep te soyledim Vodafone 4.5g de cok geride nedeni 4.5g için fiber alt yapı lazım oda vodafonda cok türkcell ve Türk telekomda var ondan ikisi iyi birde ben evimde balkonda bazen Vodafone servis dışı oldugunu gördüm

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
phasan

phasan

Üye
Eskiden hep cephe atardı paraları türkcel ama baktı olcak gibi degil yatırım yapmaya başladı bir kaç anlaşması var devlet ile

phasan

phasan

Üye
Aynen vodafondan Türk Telekoma numaramı taşıdım 3 g ile bağlanıyorum okadarda kötü deyil vodafonun tarifeleri hiç tatmin edici deyil o yüzden Türt Telekomdayım.
En azından verdigin parayı hak ediyor türk Telekom

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
phasan

phasan

Üye
Aynen hemde fazlasıyla hak ediyor.
Ben fark ettim türk Telekom yavaşça olsa artık alt yapı çalışmaları yapıyor hiç çekmeyen yerler vardı ankarada 4.5g getirdi

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Ben fark ettim türk Telekom yavaşça olsa artık alt yapı çalışmaları yapıyor hiç çekmeyen yerler vardı ankarada 4.5g getirdi

Netten inclediğin sonucu bulunduğum ilin bazı ilçelerinde hatta hemen hemen hepsinde 4.5g var. Fakat oturduğum ilçede yok. Bu sonuca bakarsak ilerleme var gibi.

phasan

phasan

Üye
Netten inclediğin sonucu bulunduğum ilin bazı ilçelerinde hatta hemen hemen hepsinde 4.5g var. Fakat oturduğum ilçede yok. Bu sonuca bakarsak ilerleme var gibi.
En iyi sonucu müşteri hizmetleri verir yinede onlara sor alt yapı varsa sıkıntı etme 4.5g gelir senin oraya da

• Beğen
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Evet 4.5G ile 300mbsp hızlara ulaştık teşekkürler... 3G devam.

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
4.5G Servisi bulunduğum il Merkezinde Çekmiyor. Evde çekiyor bu konu da çok Şanslıyım :sirit:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
4.5'nin çekmesini geçtim uzun süredir 3.5'de bile çok yavaş (turkcell) ondan daha da uzun süredir evde ttnet yavaş. Wifide sinir krizi geçirip mobil veri açıyorum onda da ayrı kriz geçiriyorum

phasan

phasan

Üye
4.5'nin çekmesini geçtim uzun süredir 3.5'de bile çok yavaş (turkcell) ondan daha da uzun süredir evde ttnet yavaş. Wifide sinir krizi geçirip mobil veri açıyorum onda da ayrı kriz geçiriyorum
Türkiyede 4.5g de gsm şirketleri sıkıntı

pçoo

pçoo

Üye
4.5G mi gelmiş ne zaman? Geldi de benim mi haberim yok. Kandırmayın beni. Sınırsız deyipte hızı düşen paketler var halen daha. Gelmedi gelmedi

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
3g kullaniyorum arada bi 4g ye geçtigimde pursaklara gittigimde 4.5g çekiyor 3g sebeke yok şaşırtıcı birde 3g de fazla.net harcamıyorum 4.5g neti içiyor.

phasan

phasan

Üye
4.5G mi gelmiş ne zaman? Geldi de benim mi haberim yok. Kandırmayın beni. Sınırsız deyipte hızı düşen paketler var halen daha. Gelmedi gelmedi
Artık onlar da hiç bir gsm operatöründe kalmadı mevcut aboneler hariç

Üst Alt