Şu anda ne düşünüyorsun ya da ne yapıyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
İyi yolculuklar abi. Almanya diye okudum ilk başta. :ehe
Sağol, teşekkürler. Bir ara alanya almanya diye dizi vardı, oradan bile akıla gelmeye sebep olur, bundan olabilir ;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
:D

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: maxirabit
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Yarın Almanya'ya gitmiyorum.

Alanya okuyun diye yazdım.

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iPod'umu sattım. Bebeğimle vedalaşma vakti.

• Beğen

SeçilmişArda

Üye
Yatıyom :( sıkıldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
eve yeni geldim attım kendimi koltuğa yorgunum karnım aç bunlara bir çözüm bulmam lazım :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Niye bilmiyorum ama siteye girdim

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Aile geleneğini ilk kez tek başıma gerçekleştirmek zorunda kalacağım. Sabah erkenden oy kullanıp ardından kelle paça içmeye gideceğim.

maxirabit

maxirabit

Üye
İzlediğim filmde bir şarkı dinledim ama dedim bir şarkı bu kadar berbat olur, sesi duyduğum an kulağıma ağrı giriyor acaba bu şarkıyı kendi dinleyince ne hisseti diye düşündüm :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Tam buraya bişeyler yazıyım diye geldim hapşırmaya başladım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
3 aydır konuşmuyoruz herhalde. Bu yaşıma kadar tanıştıklarım arasından muhabbetinden bu kadar zevk aldığım tek kız olmasına rağmen arayamıyorum, mesaj atamıyorum. Neler yapıyor şu anda, kedileri nasıl, ev arkadaşıyla anlaşabildi mi, hala rasathaneye gidiyor mu, hiçbir şey bilmiyorum onunla ilgili. Bu zamana kadar türlü türlü salaklıklar yaptım. Ama bu kadar canımı acıtan bir salaklığı daha önce yapmamıştım. Bilmiyorum ne yapsam ki? Yazsam mı yine bir mesaj, numaramı silmiş olma ihtimali olsa bile?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
3 aydır konuşmuyoruz herhalde. Bu yaşıma kadar tanıştıklarım arasından muhabbetinden bu kadar zevk aldığım tek kız olmasına rağmen arayamıyorum, mesaj atamıyorum. Neler yapıyor şu anda, kedileri nasıl, ev arkadaşıyla anlaşabildi mi, hala rasathaneye gidiyor mu, hiçbir şey bilmiyorum onunla ilgili. Bu zamana kadar türlü türlü salaklıklar yaptım. Ama bu kadar canımı acıtan bir salaklığı daha önce yapmamıştım. Bilmiyorum ne yapsam ki? Yazsam mı yine bir mesaj, numaramı silmiş olma ihtimali olsa bile?
Sonucun ne olacağı seni daha çok düşünceye hapsetmeyecekse, en iyisi şuan ki zincirlerinden kurtulmaktır.
En kötüsü bile yerinde saymaktan iyidir. Ne demişler; aklında duracağına midende dursun ;)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
maxirabit

maxirabit

Üye
Babamın bu gün öğrendiğim emar sonucundan dolayı, beyinde sorun çıktı artık pek girmem siteye, 30 yaşına geldim neredeyse yuvamı kuramadan aileden birisine bir şey olacak, sağlık daha önemli olduğu için durum böyle. Düşünmüyorum, düşünecek bir şey kalmadı artık, sağlık daha önemliymiş diyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
doctorrr

doctorrr

Üye
Yav bu systemui.apk'yla framework-res.apk'yı değiştiriyorum bootloop oluyor. Yok mu bunun bi çaresi.

Settings.apk'yı da değiştirmeye kalktım yine aynı yine aynı.

Telefon zenfone 5 rom lineage os 14.1 android 7.1.2 (unofficial)
Tüm bunları twrp recovery'nin dosya yöneticisinden yapıyorum bu arada

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bir an önce portfolyo hazılamam lazım ve ben günlerdir türlü türlü bahaneler bulup yapmıyorum. Şu anda acı çekiyorum. Ben eski usül yöntemlere alışkınım abi grafik tablet benim neyime?

__xXx__

__xXx__

Üye
demekki neymiş bmw ye de güven olmazmış volvoya dokunan çanağı dağıtıyor.:hmmm bi de mercedesle denemek lazım :ehe

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Üst Alt