Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

gkhntlbs

Üye
Saat te veriyorsun :)
Güncelleştirmeler başlıyor diyor ama uzun sürüyor bu normal mi?
Şimdi başladı çok şükür

yasirtaha

yasirtaha

Üye
peki insider olanlar direk alacakmı yoksa çıkış yapmak mı gerekiyor.
@Sensation
@papakudioflu

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dakamon

dakamon

Üye
Şimdi telefona creators update yi kurmak istiyorum. Ne zaman nasıl yapabilirim bunu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
15063.251(Release Preview) yayınlandı.

Bugün, Mobil için Release Preview halkasına Windows 10 Creators Güncellemesini (Yapı 15063.251) yayınladık.

Windows 10 Creators Güncellemesi ile başlayarak ilerleyen Windows 10 Insider Programında aşağıdaki Windows 10 Mobile cihazları resmen desteklenecektir:
  • HP Elite x3
  • Microsoft Lumia 550
  • Microsoft Lumia 640/640XL
  • Microsoft Lumia 650
  • Microsoft Lumia 950/950 XL
  • Alcatel IDOL 4S
  • Alcatel OneTouch Fierce XL
  • SoftBank 503LV
  • VAIO Phone Biz
  • MouseComputer MADOSMA Q601
  • Trinity NuAns NEO
Bu listede olmayan cihazlar resmi olarak ne Windows 10 Creators Güncellemesini alacak ve Windows Insider Programının bir parçası olarak sunduğumuz Hızlı ve Yavaş halkalarındaki Geliştirme Şubemizden gelecekteki yapıları almayacaklar.

Desteklenmeyen bir cihazda Windows Insider iseniz, Windows 10 Creators Güncellemesinde kalabilir ve Release Preview halkası aracılığıyla Toplu Güncellemeleri alabilirsiniz. Ancak, cihazınız desteklenmediğinden bunu yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Desteklenmeyen cihazlardan birinde ve Hızlı veya Yavaş halkada bulunuyorsanız, Ayarlar> Güncelleştirme ve güvenlik> Windows Insider Programı aracılığıyla Release Preview halkasına geçmeniz gerekecektir.

Çoğu Insiderin cihazlarının artık desteklenmediğini görerek hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz. Windows Insiderlerden aldığımız geri bildirimlere baktık ve müşterilerimiz için bu eski cihazların çoğunda mümkün olan en iyi deneyimi sunamayacağımızı fark ettik. Bu, Windows 10 Creators Güncellemesi için hangi cihazları desteklediğimizi belirlememize yardımcı oldu. TÜM müşterilerimiz için en iyi deneyimi sağlamak için sürekli olarak görüşlerinizi dinliyoruz.

Teşekkürler,
Windows Insider Ekibi

Son düzenleme:
Krnl386

Krnl386

Üye
Kararlı sürüm .?

Emrevitus

Emrevitus

Üye
son güncellemeden sonra (hem pc hemde telefon) pc telefonu görmüyor. sarj oluyor ancak telin içine giremiyorum. başına gelen var mı? sorun çöz demekte işe yaramadı.
aynısı bende de var çözemedim yardım bekliyoruz :)

dakamon

dakamon

Üye
Hayır kararlı sürüm değil. Beta süreci olacak bu. Kararlı sürüm aylar aylar sonra gelir.

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
O zaman bu verilecek olan KARALI SÜRÜM

Krnl386

Krnl386

Üye
Bende kararlı sürüm gelecek zannettim.

octo73

Üye
15204 den sonra hangi yolla bu guncellemeye geçebiliriz telefonum lumia 930 regisrty hack la 950xl yapmıştım
release preview çıkmıyor sadece hızlı yavaş var menude
geçici birbsure durdur vs gibi 3 menu çıkıyor heosini denedim release preview çıkmıyor bir turlu hızlı yavaş var.15204 den geri donemeyecezmi kararlı surumlere

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
15204 den sonra hangi yolla bu guncellemeye geçebiliriz telefonum lumia 930 regisrty hack la 950xl yapmıştım
release preview çıkmıyor sadece hızlı yavaş var menude
geçici birbsure durdur vs gibi 3 menu çıkıyor heosini denedim release preview çıkmıyor bir turlu hızlı yavaş var.15204 den geri donemeyecezmi kararlı surumlere
Telefondan alt sürüme zaten düşemezsiniz. Bilgisayardan Windows Phone 8.1'e geçip işlemleri yapınız.

octo73

Üye
lumia 930 ve 1520 için 15204 surumunden pek farklı olacağını zannetmiyorum....Batarya olayını daha optimize etmişlerse geçilebilir.Keza 15204 de baya sıkıntısızdı.Tek sorun batarya performansı pek iyi değil.

serinaga

serinaga

Üye
15207 'yi L1520'ye yükledim, bir sıkıntı yok şimdilik ...
Windows Insiderlerden aldığımız geri bildirimlere baktık ve müşterilerimiz için bu eski cihazların çoğunda mümkün olan en iyi deneyimi sunamayacağımızı fark ettik.

Bu kısmı biraz sallamışlar, ben hiç L1520 için olumsuz bir geri dönüş yapma gereği duymadım. Olası sorunlar neyse o idi. Sanki L550 L640 çok güçlü bir donamıma mı sahipler ? Kıvırmaya çalışmışlar ama olmamış, Uzun lafın kısası NOKIA damgalı cihazlara artık desteği kestik demeleri gerekiyordu.

octo73

Üye
930 ve 1520 ye ağır haksızlık bu
nokia android rom verir belki ilerde bize :)
ama şu bir gerçek registry hackle 930 ve 1520 devam edebilir guncellemelere bana oyle geliyo
cihaz microsoftun olmadığı için incine cıncına kadar optimize etmezler kesin ama

papakudioflu

papakudioflu

Admin
15207 'yi L1520'ye yükledim, bir sıkıntı yok şimdilik ...

Bu kısmı biraz sallamışlar, ben hiç L1520 için olumsuz bir geri dönüş yapma gereği duymadım. Olası sorunlar neyse o idi. Sanki L550 L640 çok güçlü bir donamıma mı sahipler ? Kıvırmaya çalışmışlar ama olmamış, Uzun lafın kısası NOKIA damgalı cihazlara artık desteği kestik demeleri gerekiyordu.
Geribildirim Merkezi ile gönderilen yorumları bir oku istersen. Bu konuda fikrin değişecektir. Ha kötü anlamda söylemiyorum ama yorum yazan o kadar çok cahil varki adamlar da yanlış karar almak zorunda kalıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve serinaga

Üst Alt